Szkolenia Apache Airflow

Szkolenia Apache Airflow

Praktyczne szkolenia na żywo z Apache Airflow. Apache Airflow jest oprogramowaniem służącym do planowania i monitorowania przepływów pracy w projektach i organizacjach. Szkolenie ukazuje między innymi architekturę Apache Airflow oraz tworzenie i pracę z DAG (Directed Acyclic Graph, acykliczny graf złożony z zadań).

Szkolenie Apache Airflow jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Apache Airflow

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Apache Airflow to platforma do tworzenia, planowania i monitorowania przepływów pracy. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą używać Apache Airflow do tworzenia i zarządzania kompleksowymi potokami danych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Instalacja i konfiguracja Apache Airflow. Tworzenie, planowanie i monitorowanie złożonych potoków danych Zarządzanie wieloma operacjami ETL (Extract, Extract, Transform, Load). Skalowalność i bezpieczeństwo Apache Airflow.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Apache Airflow, Apache Airflow boot camp, Szkolenia Zdalne Apache Airflow, szkolenie wieczorowe Apache Airflow, szkolenie weekendowe Apache Airflow, Kurs Apache Airflow,Kursy Apache Airflow, Trener Apache Airflow, instruktor Apache Airflow, kurs zdalny Apache Airflow, edukacja zdalna Apache Airflow, nauczanie wirtualne Apache Airflow, lekcje UML, nauka przez internet Apache Airflow, e-learning Apache Airflow, kurs online Apache Airflow, wykładowca Apache Airflow

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions