Szkolenia Traefik

Szkolenia Traefik

Szkolenia z tematu Traefik w Polsce.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Traefik

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Traefik jest open-source edge proxy, która ułatwia rozmieszczenie i operacje mikroserwisk poprzez efektywne kierowanie i zrównoważenie obciążenia. Traefik Automatycznie sprawdza i konfiguruje infrastrukturę mikroservice. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do administratorów systemów i deweloperów, którzy chcą rozwijać, zarządzać, monitorować i obsługiwać usługi mikro wykorzystujące Traefik. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Ustaw i uruchom Traefik za pośrednictwem Docker dostawcy. Umożliwia bezpieczne i szyfrowane połączenia za pomocą Let's Encrypt. Rozmieszcz i podłącz middleware do routeru, aby przekształcić zapytania o usługi. Monitorowanie Traefik operacji za pomocą panelu.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Traefik

Szkolenie Traefik, Traefik boot camp, Szkolenia Zdalne Traefik, szkolenie wieczorowe Traefik, szkolenie weekendowe Traefik, Kurs Traefik,Kursy Traefik, Trener Traefik, instruktor Traefik, kurs zdalny Traefik, edukacja zdalna Traefik, nauczanie wirtualne Traefik, lekcje UML, nauka przez internet Traefik, e-learning Traefik, kurs online Traefik, wykładowca Traefik

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions