Szkolenia SketchUp

Szkolenia SketchUp

Praktyczne szkolenia na żywo z Sketch. SketchUp – program komputerowy CAD do tworzenia modeli 3D, dodawania danych do modeli, importowania/eksportowania pakietów CAD, projektowanie filmów i gier wideo i innych.
Szkolenie SketchUp jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii SketchUp

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
SketchUp to program komputerowy do modelowania 3D służący do tworzenia szerokiej gamy aplikacji do rysowania. Za pomocą SketchUp użytkownicy mogą tworzyć modele 3D, dodawać dane do modeli, importować/eksportować pakiety CAD i nie tylko. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla architektów, którzy chcą tworzyć modele 3D do projektów architektonicznych przy użyciu SketchUp. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Użyj SketchUp do tworzenia modeli 3D budynków, krajobrazów, scen, mebli itp. Stosuj różne rodzaje materiałów wewnątrz i na zewnątrz struktury 3D. Geolokalizuj modelowaną strukturę w celu odwzorowania realistycznych elementów, takich jak cienie.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie SketchUp, SketchUp boot camp, Szkolenia Zdalne SketchUp, szkolenie wieczorowe SketchUp, szkolenie weekendowe SketchUp, Kurs SketchUp,Kursy SketchUp, Trener SketchUp, instruktor SketchUp, kurs zdalny SketchUp, edukacja zdalna SketchUp, nauczanie wirtualne SketchUp, lekcje UML, nauka przez internet SketchUp, e-learning SketchUp, kurs online SketchUp, wykładowca SketchUp

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions