Szkolenia Site Reliability Engineering (SRE)

Szkolenia Site Reliability Engineering (SRE)

Lokalne, prowadzone przez instruktora kursy szkoleniowe na żywo Site Reliability Engineering (SRE) pokazują poprzez interaktywną praktyczną praktykę, jak stosować narzędzia i techniki inżynierii oprogramowania w celu wydajniejszego zarządzania systemem informatycznym. Szkolenie Site Reliability Engineering (SRE) jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie na żywo na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu . Szkolenie na żywo na miejscu może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce. NobleProg — Twój lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Site Reliability Engineering (SRE)

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Site Reliability Engineering (SRE) odnosi się do zastosowania praktyk inżynierii oprogramowania do zarządzania infrastrukturą i operacjami IT. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla osób technicznych, które chcą zastosować narzędzia i techniki inżynierii oprogramowania w celu bardziej efektywnego zarządzania systemem IT. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Stosowanie zdyscyplinowanego podejścia do inżynierii oprogramowania w celu rozwiązywania problemów związanych z operacjami IT. Tworzenie oprogramowania do zarządzania systemami i automatyzacji zadań operacyjnych IT. Rozwijać systemy w celu zwiększenia niezawodności i wydajności witryny. Połączyć pracę programistyczną i operacyjną poprzez zastosowanie podejścia inżynierii oprogramowania do administrowania systemem.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Site Reliability Engineering (SRE), Site Reliability Engineering (SRE) boot camp, Szkolenia Zdalne Site Reliability Engineering (SRE), szkolenie wieczorowe Site Reliability Engineering (SRE), szkolenie weekendowe Site Reliability Engineering (SRE), Kurs Site Reliability Engineering (SRE),Kursy Site Reliability Engineering (SRE), Trener Site Reliability Engineering (SRE), instruktor Site Reliability Engineering (SRE), kurs zdalny Site Reliability Engineering (SRE), edukacja zdalna Site Reliability Engineering (SRE), nauczanie wirtualne Site Reliability Engineering (SRE), lekcje UML, nauka przez internet Site Reliability Engineering (SRE), e-learning Site Reliability Engineering (SRE), kurs online Site Reliability Engineering (SRE), wykładowca Site Reliability Engineering (SRE)

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions