Szkolenia Rynki Finansowe

Szkolenia Rynki Finansowe

Praktyczne szkolenia na żywo Financial Market (rynek finansowy) czyli miejsca w którym dokonywane są transakcje. Na szkoleniu poznasz dokładną strukturę rynku finansowego.

Szkolenie w zakresie rynków finansowych jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo"

Szkolenie na żywo może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce

Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Rynki Finansowe

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Opis
W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają kluczowe cechy rynków finansowych i sposób, w jaki odbywa się handel na tych rynkach. Zaczynamy od przeglądu rynków finansowych i terminologii, handlu językowego i konwencji stosowanych do opisania ich działalności. Następnie przyjrzymy się, dlaczego i jak inwestować w różne rodzaje instrumentów finansowych. Niektóre z konkretnych tematów obejmują strategie handlowe, zarządzanie ryzykiem i rzeczywiste studia przypadków w celu zbadania osób, instytucji i strategii stojących za inwestycjami na rynkach finansowych.

Publiczność

- Menedżerowie Business

Format kursu

- Wykład częściowy, dyskusja częściowa i ćwiczenia praktyczne
14 godzin
Opis
Ten kurs wprowadzający zapewni uczestnikom pierwszej klasy i szczegółową wiedzę na temat kluczowych rynków finansowych, ich celu, funkcji, głównych działań i ich regulacji. Ma on być częściowo odświeżający, częściowo edukacyjny i częściowo wymagający, aby wszyscy delegaci czerpali z niego maksymalne korzyści. Podczas sesji będą aktywnie wspierane opinie i dyskusje, które mają być interaktywne, nie tylko reaktywne i rzeczowe.

Podstawową funkcją jest zapewnienie, że dzięki ukończeniu wszyscy uczestnicy kursów będą lepiej przygotowani do radzenia sobie z klientami i ich bieżącymi potrzebami oraz do kontekstu usług i rynków, na których handlują i uczestniczą.
14 godzin
Opis
Szkolenie Wprowadzenie do Fixed Income to przegląd papierów wartościowych o stałym dochodzie przeznaczonych dla każdego, kto szuka solidnego zrozumienia papierów wartościowych o stałym dochodzie i rynków finansowych.

Nadchodzące szkolenia z technologii Rynki Finansowe

Szkolenie Rynki Finansowe, Rynki Finansowe boot camp, Szkolenia Zdalne Rynki Finansowe, szkolenie wieczorowe Rynki Finansowe, szkolenie weekendowe Rynki Finansowe, Kurs Rynki Finansowe,Kursy Rynki Finansowe, Trener Rynki Finansowe, instruktor Rynki Finansowe, kurs zdalny Rynki Finansowe, edukacja zdalna Rynki Finansowe, nauczanie wirtualne Rynki Finansowe, lekcje UML, nauka przez internet Rynki Finansowe, e-learning Rynki Finansowe, kurs online Rynki Finansowe, wykładowca Rynki Finansowe

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions