Szkolenia RPA Express

Szkolenia RPA Express

RPA Express jest jednym z narzędzi w zestawie narzędzi do automatyzacji WorkFusion. RPA (Robotic Process Automation) jest ogólnie definiowana jako technika automatyzacji, w której proste wstępnie zakodowane fragmenty są używane do wykonywania powtarzalnych zadań zwykle wykonywanych przez człowieka w aplikacji korporacyjnej. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na żywo RPA Express pokazują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia instalowania i wdrażania WorkFusion RPA Express w celu automatyzacji zadań ręcznych bez kodowania.

Szkolenie z usługi RPA Express jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii RPA Express

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
RPA Express to jedno z narzędzi wchodzących w skład zestawu narzędzi do automatyzacji WorkFusion. RPA (Robotic Process Automation) jest ogólnie definiowane jako technika automatyzacji, w której proste, wstępnie zakodowane fragmenty, podobne do makr w Excelu/VBA, są używane do wykonywania powtarzalnych zadań, zwykle wykonywanych przez człowieka w aplikacji korporacyjnej. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (online lub na miejscu) uczestnicy dowiedzą się, jak zidentyfikować kluczowe zmienne procesu i połączyć je, przechodząc przez proces tworzenia przepływu biznesowego przy użyciu RPA Express. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zainstaluj i skonfiguruj RPA Express. Zidentyfikuj kroki i działania, które mają być rejestrowane przez RPA Express. Użyj RPA Express do zmapowania przepływu biznesowego. Tworzenie botów do przechwytywania i powtarzania zdarzeń na stronie internetowej, pulpicie lub terminalu. Zaplanuj strategię automatyzacji procesów.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie RPA Express, RPA Express boot camp, Szkolenia Zdalne RPA Express, szkolenie wieczorowe RPA Express, szkolenie weekendowe RPA Express, Kurs RPA Express,Kursy RPA Express, Trener RPA Express, instruktor RPA Express, kurs zdalny RPA Express, edukacja zdalna RPA Express, nauczanie wirtualne RPA Express, lekcje UML, nauka przez internet RPA Express, e-learning RPA Express, kurs online RPA Express, wykładowca RPA Express

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions