Szkolenia OpsGenie

Szkolenia OpsGenie

Szkolenia z tematu OpsGenie w Polsce.

Opinie uczestników

Plany szkoleń z technologii OpsGenie

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Atlassian OpsGenie jest platformą zarządzania incydentami do monitorowania krytycznych ostrzeżeń. Jest to usługa oparta na chmurze, która integruje się z narzędziami monitorowania, aby zarządzać powiadomieniami telefonicznymi i przyspieszyć szybkość odpowiedzi. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do DevOps inżynierów, którzy chcą użyć Atlassian OpsGenie do monitorowania krytycznych ostrzeżeń i radzenia sobie z incydentami z szybkimi czasami reakcji. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Ustaw i konfiguruj OpsGenie. Rozumiem cechy, architekturę i korzyści OpsGenie. Zarządzaj harmonogramem połączeń, ostrzeżeniami, powiadomieniami i odpowiedziami za pomocą OpsGenie. Dowiedz się, jak zintegrować OpsGenie z istniejącymi narzędziami informatycznymi w celu ułatwienia przepływów pracy. Wykorzystaj nowoczesne narzędzia i techniki do zarządzania incydentami i umożliwiając współpracę.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie OpsGenie, OpsGenie boot camp, Szkolenia Zdalne OpsGenie, szkolenie wieczorowe OpsGenie, szkolenie weekendowe OpsGenie, Kurs OpsGenie,Kursy OpsGenie, Trener OpsGenie, instruktor OpsGenie, kurs zdalny OpsGenie, edukacja zdalna OpsGenie, nauczanie wirtualne OpsGenie, lekcje UML, nauka przez internet OpsGenie, e-learning OpsGenie, kurs online OpsGenie, wykładowca OpsGenie

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions