Szkolenia OCSMP

Szkolenia OCSMP

Praktyczne szkolenia na żywo z certyfikacji OCSMP (OMG-Certified Systems Modeling Professional). Certyfikacja OCSMP składa się z czterech egzaminów obejmujących zagadnienia z zakresu języka SysML i modelowania systemów (MBSE).
Szkolenie w ramach OCSMP jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii OCSMP

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Ten kurs przygotowuje Cię do OMG Certified Systems Modeling Professional (OCSMP). [ 3 ]
28 godzin
OCSMP Model Builder - egzamin średniozaawansowany testuje wiedzę i umiejętności wykorzystywane do opracowywania modeli systemów przy użyciu pełnego zestawu funkcji SysML . Ta funkcja umożliwia bardziej szczegółowe i precyzyjne modelowanie wymagań, struktury, zachowania i ograniczeń parametrycznych niż modelowane na poziomie podstawowym. Ponadto inżynier ten ma wiedzę niezbędną do organizowania złożonych modeli, definiowania wzajemnych zależności między elementami modelu i diagramami oraz oceny aspektów jakości modelu, w tym zgodności z językiem i ograniczeniami metod. Poziom wiedzy testowany przez ten certyfikat, któremu towarzyszy odpowiedni poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie metod i narzędzi inżynieryjnych opartych na modelach, jest odpowiedni dla Leadera modelowania systemu dla projektu i dla członków zespołu najwyżej ocenianych, którzy wnoszą niezależny wkład do modelu lub do systemu, takiego jak główny inżynier systemów. OCSMP Model Builder - certyfikacja pośrednia jest warunkiem wstępnym najwyższego certyfikatu programu, OCSMP Model Builder - Advanced, i wymaga OCSMP Model Builder - certyfikacji podstawowej jako warunku wstępnego. Struktura kursu oparta jest na książce - Praktyczny przewodnik po SysML : The Systems Modeling Language autorstwa Friedenthal, Moore i Steiner.
21 godzin
Model Ocmp Model Budowniczy Fundamentalne badania istoty badań i umiejętności wymagane do budowy podstawowego modelu Sysml systemu. Badanie obejmuje koncepcje i organizację modeli, podstawowe wymagania przechwytywania i zarządzania, struktury i konstrukcji, modeli parametrycznych, relacje alokacji i wykorzystywania stereotypów. Korzystając z wiedzy i umiejętności objętych tym poziomem plus znajomość przy odpowiednim narzędziu modelowania sysmlowym, posiadacz modelu OCMP Modelu Budowniczego Fundamentalna certyfikacja powinna być produktywnym współpracownikiem do zadań modelowania wykonywanych przez zespołową inspektorów zespołu wykorzystującą podejście inżynieryjne systemów opartych na modelach za pomocą Sysml. Ośpm Model Builder Fundamentalna certyfikacja jest warunkiem wstępnym dla dwóch wyższych poziomów programu i wymaga programu certyfikatu modeli OCMPM jako wymogu.

Ten badanie (a także inne w serii OCMPM) badają możliwość zastosowania wiedzy i umiejętności wymienionych tutaj w kontekście modelu systemu. Jak uczysz się, wykracza poza każdy porysowany, aby zrozumieć, jak aspekty, które modele to mogą wpływać na wpływ aspektów systemu reprezentowanego w innych typach diagramu.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii OCSMP

Szkolenie OCSMP, OCSMP boot camp, Szkolenia Zdalne OCSMP, szkolenie wieczorowe OCSMP, szkolenie weekendowe OCSMP, Kurs OCSMP,Kursy OCSMP, Trener OCSMP, instruktor OCSMP, kurs zdalny OCSMP, edukacja zdalna OCSMP, nauczanie wirtualne OCSMP, lekcje UML, nauka przez internet OCSMP, e-learning OCSMP, kurs online OCSMP, wykładowca OCSMP

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions