Szkolenia Modelica

Szkolenia Modelica

Praktyczne szkolenia na żywo z Modelica .
Modelica to język do modelowania zorientowany na komponenty systemów złożonych, np. systemów zawierających podzespoły mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, hydrauliczne, termiczne, sterowania, energii elektrycznej lub zorientowane na proces. Szkolenie z Modelica jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń

Plany szkoleń z technologii Modelica

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Ten instruktor prowadzony, trening na żywo (online lub on-site) jest skierowany do inżynierów mechanicznych i projektantów, którzy chcą dowiedzieć się, jak używać języka Modelica modelowania do modelowania systemów przemysłowych. Modelica jest językiem modelowania dla złożonych systemów obejmujących mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, hydrauliczne, termiczne, kontrolne, elektryczne lub podkomponenty zorientowane na proces. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Wybierz z różnych platform open source do opracowania modeli Modelica Zrozum różne zastosowania w świecie rzeczywistym i szczegóły wdrażania Modelica Model rzeczywistych systemów przemysłowych zawierających elektryczne i mechaniczne komponenty Wdrożenie Modelica bibliotek i tworzenie własnych klas Integruj swoje algorytmy w istniejące systemy i aplikacje
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje Wiele ćwiczeń i praktyk Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab
Opcje dostosowania kursu
    Ten trening opiera się na różnych platformach open source do uruchomienia Modelica (JModelica.org, Openmodelica, itp.) Aby poprosić o konkretną realizację tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Modelica

Szkolenie Modelica, Modelica boot camp, Szkolenia Zdalne Modelica, szkolenie wieczorowe Modelica, szkolenie weekendowe Modelica, Kurs Modelica,Kursy Modelica, Trener Modelica, instruktor Modelica, kurs zdalny Modelica, edukacja zdalna Modelica, nauczanie wirtualne Modelica, lekcje UML, nauka przez internet Modelica, e-learning Modelica, kurs online Modelica, wykładowca Modelica

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions