Szkolenia MODAF

Szkolenia MODAF

Praktyczne szkolenia na żywo z MODAF (Ministry of Defence Architecture Framework). MODAF to, stworzony przez Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii, standard architektury korporacyjnej dla zastosowań wojskowych. np. wsparcia planowania obronnego i zarządzania zmianami.
Szkolenie z MODAF jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii MODAF

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Ten kurs daje solidne zrozumienie we wszystkich aspektach Nato Architecture Framework Nie koncentruje się na określonym widoku lub funkcji, ale pozwala delegatom łatwo znaleźć więcej informacji w dokumentacji i łatwo je zrozumieć Podczas tego kursu uczestnicy wykonają proste ćwiczenia, odpowiedzą na pytania itp Sparx Enterprise Architect jest zwykle używany podczas kursu, ale można użyć innych narzędzi .
21 godzin
UPDM is an Object Management Group (OMG) initiative to develop a modeling standard that supports both the USA Department of Defense Architecture Framework (DoDAF) and the UK Ministry of Defence Architecture Framework (MODAF). The modeling standard is called the Unified Profile for DoDAF and MODAF (UPDM).
21 godzin
MODAF to międzynarodowy system architektury korporacyjnej opracowany przez MOD w celu wspierania działań w zakresie planowania obrony i zarządzania zmianami. Robi to, umożliwiając przechwytywanie i prezentację informacji w sposób rygorystyczny, spójny i kompleksowy, który pomaga w zrozumieniu złożonych problemów. Publiczność:
  • Enterprise Architect s, główni klienci widoków MODAF , którzy muszą zarówno poprawnie interpretować standardowe widoki MODAF które zostały im dostarczone, jak i określić i kontrolować zadania wymagane do tworzenia nowych widoków
  • MODAF architektoniczne, które potrzebują wskazówek na temat tworzenia i wymiany widoków MODAF (w tym na przykład: zasady architektury, zasady koherencji i kryteria wyboru narzędzi)
  • Twórcy narzędzi i inżynierowie wdrażający repozytoria danych architektonicznych do przechowywania i manipulowania elementami danych architektury MODAF
  • Trenerzy i nauczyciele, którzy potrzebują materiałów referencyjnych, aby odpowiednio przeszkolić i wspierać poprzednie typy użytkowników MODAF
  • Użytkownicy MODAF którzy chcą przyczynić się do rozwoju MODAF
  • Menedżerowie, którzy muszą zrozumieć, jakie poglądy są wymagane, aby odpowiedzieć na ich konkretne pytania
21 godzin
Kurs jest dostarczany w 2 modułach: Pierwszy moduł umożliwia studentom zapoznanie się z wykorzystaniem MODAF do obsługi akwizycji. Moduł Secong zapewnia dogłębny opis widoków MODAF i ich wykorzystanie w rozwoju architektury. Opisuje, w jaki sposób stosuje się 6-etapowy proces i jak informacje zebrane od interesariuszy są interpretowane w modelu MODAF i reprezentowane w widokach zorientowanych na użytkownika.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii MODAF

Szkolenie MODAF, MODAF boot camp, Szkolenia Zdalne MODAF, szkolenie wieczorowe MODAF, szkolenie weekendowe MODAF, Kurs MODAF,Kursy MODAF, Trener MODAF, instruktor MODAF, kurs zdalny MODAF, edukacja zdalna MODAF, nauczanie wirtualne MODAF, lekcje UML, nauka przez internet MODAF, e-learning MODAF, kurs online MODAF, wykładowca MODAF

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions