Szkolenia Mobile Networks

Szkolenia Mobile Networks

Praktyczne szkolenia na żywo z Mobile Networks pokazują możliwości najnowszych technologii sieci komórkowych, które zostały zaprojektowane w celu połączenia miliardów urządzeń, uruchamiania VR, IoT i sztucznej inteligencji. Podczas warsztatów dowiesz się jakie możliwości wnoszą nowoczesne sieci do organizacji, zrozumiesz jaką rolę będą one odgrywać w dalszym rozwoju SI i IoT. Kursy skierowane do inżynierów dają możliwość poznania komponentów architektonicznych sieci, aby móc wdrażać własne rozwiązania.
Szkolenie Mobile Networks jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Podkategorie Mobile Networks

Plany szkoleń z technologii Mobile Networks

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Celem szkolenia jest wyjaśnienie czym jest sieć 5G i jaki ma wpływ/związek na smart technologie. Chcę pokazać ci zarówno zalety jak i wady tych technologicznych relacji (5G/IoT) i wskazać kierunki rozwoju sieci, która - od samego początku - była dedykowana smart światu.
35 godzin
ten przybycie od ten 5G Zdejmowany bez drutu kapitał właścicieli ma przyniósł rezygnować ono nowy zabezpieczenie wyzywa. to prowadzone przez instruktora, szkolenia na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest skierowany do inżynierów, którzy chcą wdrożyć zasady bezpieczeństwa i technologii w celu zabezpieczenia 5G sieci bezprzewodowych. do końca tego szkolenia, uczestnicy będą mogli:
 • zrozumieć architekturę 5G i wyzwania, jakie stawia na badania.
 • wybrać i wykorzystać technologię, narzędzia i aplikacje dostępne dla 5G rozwoju i testowania.
 • wdrożenie metod testowania 5G, aby zapobiec awariom w każdym z różnych elementów sieci 5G.
 • przewidywania problemów i optymalizacji wydajności 5G.  
Format kursu
 • interaktywne wykłady i dyskusje.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowywania kursu
 • na zamówienie szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
21 godzin
Web i telefony śledczych odnosi się do odzyskiwania dowodów z Internetu lub urządzenia mobilnego objętego dochodzeniem. ten prowadzony przez instruktora trening na żywo (na miejscu lub zdalnie) skierowany jest do osób technicznych, które chcą korzystać z cyfrowych narzędzi i technik Forensics do wykrywania, wyodrębniania, dekodowania, analizowania, interpretacji i zgłaszania dowodów odzyskanych ze strony internetowej lub urządzenia mobilnego. do końca tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • zrozumienie i zastosowanie różnych technik pozyskiwania kryminalistycznych do wglądu w sieci i dane mobilne.
 • Wybierz najskuteczniejsze narzędzia kryminalistyczne do danych internetowych i mobilnych.
 • zrozumieć, jak uzyskać dostęp i dekodowania różnych typów struktur danych w serwerach sieci Web, baz danych i telefony komórkowe do analizy.
 • metodycznie wyodrębniać, rekonstruować i sprawdzać dane jako potencjalne dowody cyberprzestępczości.
 • zrozumieć konsekwencje prawne otaczającej analizy cyfrowej kryminalistycznych.
Format kursu
 • Interactive wykładu i dyskusji.
 • wiele ćwiczeń i praktyk.
 • praktyczne wdrożenie w środowisku laboratorium na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o szkolenia dostosowane do tego kursu, skontaktuj się z nami, aby zorganizować.
14 godzin
5G to piąta generacja sieci mobilnych i globalny standard bezprzewodowy, który następuje sieci 1G, 2G, 3G i 4G. 5G jest przeznaczony do połączenia ludzi, maszyn, obiektów i urządzeń. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do inżynierów, którzy chcą zrozumieć komponenty architektoniczne, które tworzą 5G tak, aby rozpocząć wdrażanie własnych rozwiązań na szczycie tej rozbudowanej nowej sieci. Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
5G jest najnowszą technologią sieci mobilnej zaprojektowaną do połączenia miliardów urządzeń do uruchamiania wirtualnej rzeczywistości (VR), IoT i Artificial Intelligence (AI). 5G Oczekuje się, że będzie miał ogromny wpływ na życie ludzi i biznes. To szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do menedżerów biznesowych, którzy chcą dowiedzieć się tylko o krytycznych informacjach potrzebnych do podejmowania ważnych decyzji dotyczących przyjęcia 5G. Ten kurs nie jest kursem technicznym, ale raczej kursem myślenia strategicznego niezbędnym do przygotowania się do przybycia 5G. Pokrycie techniczne i pokrycie przemysłowe będą dostosowane do publiczności. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zidentyfikuj możliwości, które 5G przynoszą organizacji. Zidentyfikuj ryzyko, które 5G stanowią dla biznesu i przemysłu. Zrozum i rozróżnić różne technologie i standardy podstawowe 5G. Zrozum rolę, która 5G będzie odgrywać w dalszym rozwoju AI i IoT. Rozwijanie 5G inicjatyw prowadzących do poprawy obsługi klienta i efektywności operacyjnej. Inicjowanie strategii przyjmowania 5G produktów i usług w ramach organizacji, a także w organizacjach partnerów zewnętrznych.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
5G to najnowsza technologia sieci mobilnej zaprojektowana do połączenia miliardów urządzeń do uruchamiania VR (Virtual Reality), IoT (Internet of Things) i AI (Artificial Intelligence). 5G Oczekuje się, że będzie miał duży wpływ na łańcuchy dostaw. To szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do profesjonalistów łańcucha dostaw, którzy chcą dowiedzieć się kluczowych informacji potrzebnych do podejmowania ważnych decyzji dotyczących przyjęcia 5G. Ten kurs nie jest kursem technicznym, ale raczej kursem myślenia strategicznego, który jest niezbędny do przygotowania się do nadchodzącego wpływu 5G na łańcuch dostaw. Pokrycie techniczne i pokrycie przemysłowe będą dostosowane do publiczności. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zidentyfikuj możliwości, które 5G doprowadzą do zarządzania łańcuchem dostaw. Zidentyfikuj ryzyko, które 5G stanowią dla łańcuchów dostaw. Zrozum i rozróżnić różne technologie i standardy podstawowe 5G. Zrozum rolę, która 5G będzie odgrywać w poprawie śledzenia produktów, monitorowania i automatyzacji. Rozwijanie 5G inicjatyw prowadzących do poprawy obsługi klienta i efektywności operacyjnej w łańcuchach dostaw. Rozpocznij strategię przyjmowania 5G produktów i usług w łańcuchu dostaw.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
Wspólnota O-RAN-Software (O-RAN-SC) jest wspólnym wysiłkiem w celu stworzenia warstwy aplikacji oprogramowania open-source do interakcji z urządzeniami na krawędzi 5G RAN (Radio Access Network). Ten oprogramowanie będzie służyć jako platforma infrastrukturalna do uruchomienia rozwiązań RAN 5G. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą wykorzystać standardy architektoniczne i wytyczne O-RAN-SC do opracowania 5G rozwiązań RAN. Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Mobile Networks, Mobile Networks boot camp, Szkolenia Zdalne Mobile Networks, szkolenie wieczorowe Mobile Networks, szkolenie weekendowe Mobile Networks, Kurs Mobile Networks,Kursy Mobile Networks, Trener Mobile Networks, instruktor Mobile Networks, kurs zdalny Mobile Networks, edukacja zdalna Mobile Networks, nauczanie wirtualne Mobile Networks, lekcje UML, nauka przez internet Mobile Networks, e-learning Mobile Networks, kurs online Mobile Networks, wykładowca Mobile Networks

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions