Szkolenia Metaverse

Szkolenia Metaverse

Szkolenia z tematu Metaverse w Polsce.

Plany szkoleń z technologii Metaverse

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Metaverse Jest to współistnienie między przestrzeniami wirtualnymi i fizycznymi, w których jednostki mogą interakcji, społeczności i wymiany towarów lub innych aktywów cyfrowych. Korzysta z technologii rzeczywistości cyfrowej, takich jak rzeczywistość zwiększona (AR), rzeczywistość wirtualna (VR), kryptowaluta, konsole gier, media społecznościowe itp. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów, którzy chcą stać się przyszłym deweloperem i wkładem w Metaverse poprzez budowanie interaktywnych symulacji i doświadczeń w AR, VR i blockchain. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
    Zrozum definicje, podstawowe pojęcia i podstawy Metaverse. Poznaj narzędzia i oprogramowanie deweloperów dla Metaverse (Unreal Silnik, Jednostka, Blender, itp.) Dowiedz się, jak zbudować symulacje 3D i aplikacje w AR i VR. Dowiedz się o technologii Metaverse w głębi (Gaming, Web3, Blockchain, i NFT). Zdobądź wgląd w praktyczne przypadki użytkowania, scenariusze i przyszłość Metaverse.
Format kursu
    Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
    Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Metaverse, Metaverse boot camp, Szkolenia Zdalne Metaverse, szkolenie wieczorowe Metaverse, szkolenie weekendowe Metaverse, Kurs Metaverse,Kursy Metaverse, Trener Metaverse, instruktor Metaverse, kurs zdalny Metaverse, edukacja zdalna Metaverse, nauczanie wirtualne Metaverse, lekcje UML, nauka przez internet Metaverse, e-learning Metaverse, kurs online Metaverse, wykładowca Metaverse

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions