Szkolenia MagicDraw

Szkolenia MagicDraw

Szkolenia dotyczące modelowania i projektowania Architektury Systemowej, oparte na wykorzystaniu narzędzia MagicDraw® firmy NoMagic.

Szkolenia z tematu MagicDraw mogą być realizowane w siedzibie klienta - lokalizacja w Polsce lub centrach szkoleniowych w lokalizacji w Polsce Szkolenie zdalne realizowane są przy użyciu interaktywnego, zdalnego pulpit

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii MagicDraw

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Jest to 2-dniowy kurs, który koncentruje się na symulacji modeli SysML. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla tych, którzy chcą korzystać z Cameo Simulation Toolkit do efektywnego tworzenia i uruchamiania SysML diagramów i modeli. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Przygotowywanie i konfigurowanie diagramów SysML do symulacji. Wykonywanie diagramów aktywności. Wykonywanie diagramów maszyn stanów. Wykonywanie diagramów parametrycznych. Wykonywanie diagramów sekwencji.
Aby wziąć udział w tym kursie, uczestnik powinien spełniać wymagania wstępne i dobrze rozumieć diagramy SysML. Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Jest to 3-dniowe szkolenie obejmujące zasady modelowania, UML, SysML i wykorzystanie MagicDraw lub Cameo po studium przypadku, które demonstruje typowe podejście do inżynierii systemów oparte na modelach. Kurs:
  Obejmuje wykłady i praktyczne ćwiczenia w korzystaniu z MagicDraw lub Cameo do modelowania systemów przy użyciu SysML; Wyjaśnia główne koncepcje i diagramy SysML; Zapewnia praktyczne doświadczenie w tworzeniu przykładów modeli systemów; Pokazuje, jak śledzić elementy modelu w różnych widokach; Wyjaśnia, jak efektywnie korzystać z funkcji MagicDraw; Opiera się na spójnym studium przypadku modelowania.
Publiczność:
  Architekci systemów, inżynierowie systemów, architekci oprogramowania i inni interesariusze, którzy będą tworzyć i wykorzystywać modele.
Metody:
  Prezentacje, dyskusje i praktyczne zadania oparte na studiach przypadków.
Materiały szkoleniowe:
  Slajdy, model studium przypadku i praktyczne opisy zadań.
Certyfikaty:
  Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat NobleProg potwierdzający udział w szkoleniu.

Last Updated:

Szkolenie MagicDraw, MagicDraw boot camp, Szkolenia Zdalne MagicDraw, szkolenie wieczorowe MagicDraw, szkolenie weekendowe MagicDraw, Kurs MagicDraw,Kursy MagicDraw, Trener MagicDraw, instruktor MagicDraw, kurs zdalny MagicDraw, edukacja zdalna MagicDraw, nauczanie wirtualne MagicDraw, lekcje UML, nauka przez internet MagicDraw, e-learning MagicDraw, kurs online MagicDraw, wykładowca MagicDraw

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions