Szkolenia Logstash

Szkolenia Logstash

Praktyczne szkolenia na żywo z Logstash.
Logstash służy do przetwarzania danych po stronie serwera o otwartym kodzie źródłowym, który umożliwia zbieranie danych z różnych źródeł, przekształca je i wysyła do wybranego miejsca docelowego. Jest najczęściej używany jako potok danych dla Elasticsearch, narzędzia analitycznego i wyszukiwarki typu open source.

Szkolenie z Logstash. jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Logstash

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora jest przeznaczone dla administratorów systemu, którzy chcą skonfigurować stos ELK ( Elasticsearch , Logstash , Kibana ). Pamiętaj, że do uruchomienia tego kursu potrzebne są co najmniej 3 osoby. Szkolenie rozpoczyna się od dyskusji na temat architektury i funkcjonalności ELK, a następnie przechodzi do implementacji i praktyki w laboratorium na żywo. Ćwiczenia praktyczne stanowią ważną część szkolenia i dają uczestnikom szansę na wykorzystanie wiedzy podczas otrzymywania informacji zwrotnych na temat ich postępów.
  Format kursu
  • Duży nacisk na praktykę na żywo
  • Większość koncepcji uczy się poprzez ćwiczenia oraz praktyczne wdrażanie i wdrażanie

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii Logstash

  Szkolenie Logstash, Logstash boot camp, Szkolenia Zdalne Logstash, szkolenie wieczorowe Logstash, szkolenie weekendowe Logstash, Kurs Logstash,Kursy Logstash, Trener Logstash, instruktor Logstash, kurs zdalny Logstash, edukacja zdalna Logstash, nauczanie wirtualne Logstash, lekcje UML, nauka przez internet Logstash, e-learning Logstash, kurs online Logstash, wykładowca Logstash

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions