Szkolenia Logstash

Szkolenia Logstash

Praktyczne szkolenia na żywo z Logstash.
Logstash służy do przetwarzania danych po stronie serwera o otwartym kodzie źródłowym, który umożliwia zbieranie danych z różnych źródeł, przekształca je i wysyła do wybranego miejsca docelowego. Jest najczęściej używany jako potok danych dla Elasticsearch, narzędzia analitycznego i wyszukiwarki typu open source.

Szkolenie z Logstash. jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Logstash

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo jest przeznaczone dla administratorów systemów, którzy chcą skonfigurować stos ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana). Szkolenie rozpoczyna się od omówienia architektury i funkcjonalności ELK, a następnie przechodzi do wdrożenia i praktyki w laboratorium na żywo. Ćwiczenia praktyczne stanowią ważną część szkolenia i dają uczestnikom szansę na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce, jednocześnie otrzymując informacje zwrotne na temat ich postępów. Format kursu Duży nacisk na praktykę na żywo Większość koncepcji jest poznawana poprzez ćwiczenia oraz praktyczne wdrażanie i wdrażanie.

Last Updated:

Szkolenie Logstash, Logstash boot camp, Szkolenia Zdalne Logstash, szkolenie wieczorowe Logstash, szkolenie weekendowe Logstash, Kurs Logstash,Kursy Logstash, Trener Logstash, instruktor Logstash, kurs zdalny Logstash, edukacja zdalna Logstash, nauczanie wirtualne Logstash, lekcje UML, nauka przez internet Logstash, e-learning Logstash, kurs online Logstash, wykładowca Logstash

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions