Szkolenia LibreOffice

Szkolenia LibreOffice

Szkolenia z tematu LibreOffice w Polsce.

Plany szkoleń z technologii LibreOffice

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
LibreOffice (wcześniej znany jako OpenOffice i StarOffice) jest za darmowym i otwartym źródłem aplikacji produkcyjnych desktop. LibreOffice zapewnia narzędzi bogatych funkcjonalnych oraz przyjacielny interfejs użytkownika w celu zwiększenia kreatywności i produkcyjności w organizacjach.Ten instruktor, żywy szkolenia (na linii lub na miejscu) jest celem na grupy IT, którzy chcą instalować, migrać i używać LibreOffice funkcje i aplikacje w ich organizacjach.Do końca tego szkolenia uczestników będą mogły:
  Instalować LibreOffice aplikacje do pomocy grup będą bardziej produktywne. Stworzyć plan migracyjny do przeniesienia dokumentów przedsiębiorstw z Centrum MS do LibreOffice. Ucz się składniki LibreOffice do procesu tekstu, zbudowania szczeblu, tworzyć prezentacje oraz małe grafiki wektorów. Rozwojuje makro i rozszerzenie w celu zwiększenia użycia i produkcyjności.
Format kursu
  Interaktywna przedstawienie i dyskusja. Dużo użytkowników i praktyki. Wdrożenie ręce w środowiskach żywych laboratorium.
Opcje zastosowania kursu
  Aby zaprosić dodatkowe szkolenia dla tego kursu, proszę kontaktować się z nami, aby zorganizować.
14 godzin
LibreOffice Calc jest elementem arkusza rozpowszechnianego LibreOffice suite oprogramowania. Jest to cross-platform i darmowa alternatywa dla Microsoft Excel, zapewniając pełne funkcje dla zaawansowanej analizy. Ten instruktor prowadzony, szkolenie na żywo (online lub on-site) jest skierowany do analityków danych, którzy chcą użyć LibreOffice Calc do przeprowadzenia wielu form analizy danych (od podstawowych do zaawansowanych), wykorzystując podobne funkcje znajdujące się w Excel i innych oprogramowania. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instaluj zestaw LibreOffice na dowolnym systemie operacyjnym. Zrozum pełne funkcje i funkcje dostępne w LibreOffice Calc. Dowiedz się, jak oczyścić, weryfikować, manipulować i wizualizować dane w Calc. Zastosuj różne funkcje i narzędzia w Calc, aby wykonać złożoną analizę danych. Zdobądź kilka wskazówek i informacji na temat przeprowadzania zaawansowanej analizy danych.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie LibreOffice, LibreOffice boot camp, Szkolenia Zdalne LibreOffice, szkolenie wieczorowe LibreOffice, szkolenie weekendowe LibreOffice, Kurs LibreOffice,Kursy LibreOffice, Trener LibreOffice, instruktor LibreOffice, kurs zdalny LibreOffice, edukacja zdalna LibreOffice, nauczanie wirtualne LibreOffice, lekcje UML, nauka przez internet LibreOffice, e-learning LibreOffice, kurs online LibreOffice, wykładowca LibreOffice

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions