Szkolenia Istio

Szkolenia Istio

Praktyczne szkolenia na żywo z Istio.
Istio jest to siatka usług całkowicie open source, która nakłada się w sposób przezroczysty na istniejące rozproszone aplikacje. Jest to również platforma, w tym interfejsy API, które pozwalają na integrację z dowolną platformą logowania, telemetrią lub systemem zasad. Zróżnicowany zestaw funkcji Istio umożliwia pomyślne i wydajne uruchamianie rozproszonej architektury mikrousług oraz zapewnia jednolity sposób zabezpieczania, łączenia i monitorowania. Szkolenie z Istio jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii Istio

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at engineers who wish to connect, secure, and manage cloud-based applications (e.g., microservices) using an Istio-based service mesh.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure Istio on Kubernetes.
- Understand service meshes and to implement one with Istio.
- Deploy an Istio service mesh on top of Kubernetes.
- Use a service mesh to run, manage and monitor microservices in the cloud.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Istio

Szkolenie Istio, Istio boot camp, Szkolenia Zdalne Istio, szkolenie wieczorowe Istio, szkolenie weekendowe Istio, Kurs Istio,Kursy Istio, Trener Istio, instruktor Istio, kurs zdalny Istio, edukacja zdalna Istio, nauczanie wirtualne Istio, lekcje UML, nauka przez internet Istio, e-learning Istio, kurs online Istio, wykładowca Istio

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions