Szkolenia CATIA

Szkolenia CATIA

Praktyczne szkolenia na żywo z CATIA. CATIA to program, który wspiera proces projektowy w pracy inżynierów. Kursanci w trakcie szkolenia poznają możliwości oprogramowania i ustawienia systemu. Plan obejmuje wprowadzenie, przedstawienie infrastruktury narzędzia oraz modelowanie bryłowo-powierzchniowe. Przedstawione zostanie również wykonywanie dokumentacji płaskiej.


Szkolenie CATIA jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii CATIA

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
CATIA V5 to oprogramowanie do projektowania graficznego, które zapewnia skalowalną platformę i narzędzia do tworzenia i modyfikowania parametrycznych i nieparametrycznych modeli produktów. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla początkujących i średnio zaawansowanych projektantów stron internetowych, którzy chcą dowiedzieć się, jak używać CATIA V5 do wspólnego tworzenia produktów i zarządzania danymi produktów. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie interfejsu i nawigacji CATIA V5. Tworzenie szkiców 2D i przekształcanie ich w modele 3D. Tworzenie złożeń w celu połączenia wielu komponentów.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
CATIA  to oprogramowanie graficzne do projektowania wspomaganego komputerowo i produkcji wspomaganej komputerowo. Korzystając z CATIA, użytkownicy mogą tworzyć i automatyzować modele 2D i 3D. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla projektantów stron internetowych, którzy chcą używać CATIA do tworzenia i projektowania modeli 2D i 3D. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Wspieranie wielu etapów rozwoju produktu, w tym projektowania, produkcji i inżynierii. Ułatwienie projektowania różnych systemów, takich jak systemy płynów. Zastosowanie CATIA w wielu różnych branżach i urządzeniach przemysłowych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie CATIA, CATIA boot camp, Szkolenia Zdalne CATIA, szkolenie wieczorowe CATIA, szkolenie weekendowe CATIA, Kurs CATIA,Kursy CATIA, Trener CATIA, instruktor CATIA, kurs zdalny CATIA, edukacja zdalna CATIA, nauczanie wirtualne CATIA, lekcje UML, nauka przez internet CATIA, e-learning CATIA, kurs online CATIA, wykładowca CATIA

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions