Szkolenia Blue Prism

Szkolenia Blue Prism

Blue Prism to narzędzie RPA, które posiada możliwości wirtualnej siły roboczej zasilanej przez roboty programowe. Pomaga to przedsiębiorstwom zautomatyzować operacje biznesowe w sprawny i ekonomiczny sposób. Lokalne, prowadzone przez instruktora szkolenia na żywo z Blue Prism demonstrują poprzez interaktywną praktykę architekturę Blue Prism, jego interfejs użytkownika i sterowanie, a także techniki wdrażania i administracji.

Szkolenie z usługi Blue Prism jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Blue Prism

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Blue Prism to potężne Robotic Process Automation (RPA) narzędzie, które automatyzuje procesy biznesowe poprzez wykorzystanie robotów. Jest to opłacalne rozwiązanie, które pomaga organizacjom uzyskać wysokiej jakości informacje biznesowe przy jednoczesnym ograniczeniu błędów ludzkich. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają architekturę Blue Prism, jego interfejs użytkownika i elementy sterujące, a także techniki wdrażania i administrowania. Uczestnicy będą mieli okazję przećwiczyć wdrażanie własnej instancji Blue Prism w odpowiedzi na różne scenariusze biznesowe. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Tworzyć i zarządzać własnymi obiektami biznesowymi i procesami. Zarządzać sesjami i kontrolować roboty i procesy. Wdrażać i zarządzać Blue Prism zgodnie z różnymi potrzebami biznesowymi.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Blue Prism, Blue Prism boot camp, Szkolenia Zdalne Blue Prism, szkolenie wieczorowe Blue Prism, szkolenie weekendowe Blue Prism, Kurs Blue Prism,Kursy Blue Prism, Trener Blue Prism, instruktor Blue Prism, kurs zdalny Blue Prism, edukacja zdalna Blue Prism, nauczanie wirtualne Blue Prism, lekcje UML, nauka przez internet Blue Prism, e-learning Blue Prism, kurs online Blue Prism, wykładowca Blue Prism

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions