Szkolenia Apache Solr

Szkolenia Apache Solr

Praktyczne szkolenia na żywo z Apache Solr przedstawiają możliwości platformy wyszukiwania obejmujące: (full-text search) wyszukiwanie pełnotekstowe, wykrywanie języka, (faceted search) wyszukiwanie fasetowe, dynamiczne klastrowanie oraz obsługę wielu formatów dokumentów.
Szkolenie z Apache Solr jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Solr

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Szkolenie skierowane jest do osób, które poszukują narzędzia ułatwiającego przeszukiwanie pełnotekstowe dużych zasobów danych.
14 godzin
Drupal to darmowa i otwarta platforma do zarządzania treścią i doświadczeniami cyfrowymi. Apache Solr to szybka, skalowalna i otwarta platforma wyszukiwania Java.
21 godzin
Ten kurs wprowadza studentów w platformę Solr Poprzez połączenie wykładu, dyskusji i ćwiczeń laboratoryjnych uczniowie zdobędą doświadczenie w konfigurowaniu efektywnego wyszukiwania i indeksowania Klasa zaczyna się od podstawowej instalacji i konfiguracji Solr, a następnie uczy uczestników funkcji wyszukiwania Solr Studenci zdobędą doświadczenie w zakresie faceting, indeksowania i znaczenia wyszukiwania wśród innych funkcji kluczowych dla platformy Solr Kurs obejmuje wiele zaawansowanych tematów, w tym sprawdzanie pisowni, sugestie, Multicore i SolrCloud Czas trwania : 3 dni Odbiorcy : programiści, użytkownicy biznesowi, administratorzy .
7 godzin
Szkolenie jest skierowane głównie do administratorów systemów oraz specjalistów IT, którzy są zainteresowani tym, w jaki sposób funkcjonuje klaster Solr / Solr Cloud, w jaki sposób go utrzymywać i nim zarządzać. Jednodniowy trening jest skoncentrowany na operacjach administracyjnych i pod tym kątem zostały również przygotowane ćwiczenia. Nie mniej jednak warsztat zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat Apache Solr, pozwalające zrozumieć zasady działania i przeznaczenia tej technologii. Po szkoleniu, uczestnik będzie posiadał ogólną wiedzę na temat Apache Solr, ale przede wszystkim będzie znał:
 • podstawy indeksowania, przetwarzania i wyszukiwania dokumentów
 • zagadnienia dot. skalowania, wydajności
 • zasady utrzymywania instalacji Apache Solr
 • zaawansowane zagadnienia konfiguracyjne silnika wyszukiwania
14 godzin
Apache SolrCloud jest rozproszonym mechanizmem przetwarzania danych, który ułatwia wyszukiwanie i indeksowanie plików w sieci rozproszonej W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować instancję SolrCloud na Amazon AWS Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Zapoznaj się z funkcjami SolCloud i ich porównaniem do tradycyjnych klastrów masterslave Skonfiguruj centralny klaster SolCloud Zautomatyzuj procesy, takie jak komunikowanie się ze skorupami, dodawanie dokumentów do odłamków itp Użyj Zookeepera w połączeniu z SolrCloud, aby dalej automatyzować procesy Użyj interfejsu do zarządzania raportowaniem błędów Load balance to instalacja SolrCloud Skonfiguruj SolrCloud do ciągłego przetwarzania i przełączania awaryjnego Publiczność Deweloperzy Solr Menadżerowie projektu Administratorzy systemu Analitycy wyszukiwania Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson .
14 godzin
Solr to platforma wyszukiwania owinięta nad biblioteką Apache Lucene. Dzięki Solr programiści mogą utrzymywać mapowanie kluczowych elementów, takich jak słowa, terminy, frazy itp. Advanced Solr zapewnia integrację danych na wysokim poziomie. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą wiedzieć, jak używać Solr do zaawansowanego programowania. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
 • Solr i SolrCloud dostroić i skalować
 • Obsługuj dużą liczbę kolekcji
 • Zapytaj o dane trasy
 • Zarządzaj migracją danych
Format kursu
 • Interaktywny wykład i dyskusja.
 • Dużo ćwiczeń i ćwiczeń.
 • Praktyczne wdrożenie w środowisku na żywo.
Opcje dostosowywania kursu
 • Aby poprosić o niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu umówienia się.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Apache Solr

Szkolenie Apache Solr, Solr boot camp, Szkolenia Zdalne Apache Solr, szkolenie wieczorowe Apache Solr, szkolenie weekendowe Solr, Kurs Apache Solr,Kursy Solr, Trener Solr, instruktor Solr, kurs zdalny Solr, edukacja zdalna Solr, nauczanie wirtualne Solr, lekcje UML, nauka przez internet Apache Solr, e-learning Apache Solr, kurs online Solr, wykładowca Apache Solr

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions