Szkolenia Apache Camel

Szkolenia Apache Camel

Praktyczne szkolenia na żywo z Apache Camel pokazują możliwości tego wszechstronnego, open-source'owego frameworka. Camel umożliwia definiowanie reguł routingu i mediacji w różnych językach specyficznych dla danej domeny, w tym opartych na języku Java plików Fluent API, Spring lub Blueprint XML Configuration. Oznacza to, że otrzymujesz inteligentne uzupełnianie reguł routingu w swoim IDE, zarówno w edytorze Java jak i XML.
Apache Camel jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce ZZdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Camel

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Apache Camel to potężny framework integracyjny o otwartym kodzie źródłowym, który zapewnia szeroki zakres funkcji do łączenia systemów i aplikacji. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, architektów integracji i administratorów systemów, którzy chcą opanować sztukę zaawansowanych wzorców i technik integracji przy użyciu Apache Camel. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie zaawansowanych wzorców i technik integracji. Wdrażanie złożonego routingu i transformacji. Optymalizacja wydajności i skalowalności. Obsługa błędów i wyjątków w złożonych scenariuszach integracji. Integracja Apache Camel z różnymi technologiami i platformami.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
21 godzin
Kurs jest przeznaczony dla integratorów systemów, którzy chcą poznać Apache Camel jako oparty na regułach silnik routingu i mediacji, który zapewnia obiektową implementację Enterprise Integration Patterns w języku Java.
14 godzin
Apache Camel to platforma integracyjna typu open source służąca do przesyłania komunikatów z różnych źródeł danych do różnych lokalizacji docelowych. Dzięki Spring Boot użytkownicy mogą tworzyć aplikacje Apache Camel klasy produkcyjnej w celu płynnej integracji. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą programować w Spring Boot w celu tworzenia aplikacji Apache Camel. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Tworzenie aplikacji Apache Camel za pomocą Spring Boot. Zastosuj monitorowanie błędów i alarmowanie dla aplikacji Apache Camel. Wykorzystanie Apache Camel do tworzenia rozwiązań integracyjnych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Apache Camel, Camel boot camp, Szkolenia Zdalne Apache Camel, szkolenie wieczorowe Apache Camel, szkolenie weekendowe Camel, Kurs Apache Camel,Kursy Camel, Trener Camel, instruktor Camel, kurs zdalny Camel, edukacja zdalna Camel, nauczanie wirtualne Camel, lekcje UML, nauka przez internet Apache Camel, e-learning Apache Camel, kurs online Camel, wykładowca Apache Camel

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions