Szkolenia Apache Camel

Szkolenia Apache Camel

Praktyczne szkolenia na żywo z Apache Camel pokazują możliwości tego wszechstronnego, open-source'owego frameworka. Camel umożliwia definiowanie reguł routingu i mediacji w różnych językach specyficznych dla danej domeny, w tym opartych na języku Java plików Fluent API, Spring lub Blueprint XML Configuration. Oznacza to, że otrzymujesz inteligentne uzupełnianie reguł routingu w swoim IDE, zarówno w edytorze Java jak i XML.
Apache Camel jest dostępny jako "trening na żywo" lub "trening na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce ZZdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Camel

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Apache Camel to potężna platforma integracyjna typu open source, która zapewnia szeroki zakres funkcji do łączenia systemów i aplikacji.Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, architektów integracji i administratorów systemu, którzy chcą opanować sztukę zaawansowanych wzorców i technik integracji przy użyciu Apache Camel.Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozumienie zaawansowanych wzorców i technik integracji. Wdrażaj złożone routingi i transformacje. Zoptymalizuj wydajność i skalowalność. Obsługuj błędy i wyjątki w złożonych scenariuszach integracji. Zintegruj Apache Camel z różnymi technologiami i platformami.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i ćwiczeń. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby poprosić o spersonalizowane szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami, aby umówić się.
21 godzin
Kurs jest przeznaczony dla integratorów systemów, którzy chcą dowiedzieć się o Apache Camel jako routingu i mediacji silnika opartego na regułach, które zapewnia Java realizacji obiektów opartych wzorców integracji przedsiębiorstw.
14 godzin
Apache Camel jest otwartym systemem integracji do przesyłania wiadomości z różnych źródeł danych do różnych lokalizacji docelowych. Z Spring Boot, użytkownicy mogą zbudować aplikacje klasy produkcji Apache Camel dla bezprzewodowej integracji. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do deweloperów sieci Web, którzy chcą programować w Spring Boot do tworzenia aplikacji Apache Camel. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Rozwijanie Apache Camel aplikacji z Spring Boot. Zastosuj monitorowanie i ostrzeżenie o błędach dla aplikacji Apache Camel. Użyj Apache Camel do tworzenia rozwiązań integracji.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.

Last Updated:

Szkolenie Apache Camel, Camel boot camp, Szkolenia Zdalne Apache Camel, szkolenie wieczorowe Apache Camel, szkolenie weekendowe Camel, Kurs Apache Camel,Kursy Camel, Trener Camel, instruktor Camel, kurs zdalny Camel, edukacja zdalna Camel, nauczanie wirtualne Camel, lekcje UML, nauka przez internet Apache Camel, e-learning Apache Camel, kurs online Camel, wykładowca Apache Camel

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions