Szkolenia Ansible

Szkolenia Ansible

Praktyczne szkolenia na żywo Ansible. Ansible jest narzędziem open-source do tworzenia oprogramowania, zarządzania konfiguracją i wdrażania aplikacji, umożliwiającym tworzenie infrastruktury jako kodu. Działa na wielu systemach uniksopodobnych i może skonfigurować zarówno systemy uniksopodobne, jak i Microsoft Windows. Zawiera swój własny język deklaratywny do opisu konfiguracji systemu.
Szkolenie Ansible jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Ansible

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
This course has been created to system administrators who want to automate system and application configuration management with Ansible. This course focuses mostly on Linux/Unix servers.
7 godzin
Ansible rozwiązuje problem: "Mamy konfigurację serwera, którą chcemy, mamy czas na zastanowienie się, teraz jak zautomatyzować to wszystko?" .
14 godzin
Kurs ma na celu dać inżynierom, którzy obecnie korzystają z wiedzy Ansible o głębszych i bardziej specjalistycznych obszarach związanych z jej zastosowaniem. Celem warsztatów jest pogłębienie wiedzy na temat tego, co dzieje się „pod maską”, w jaki sposób Ansible można wykorzystać w cyklu życia aplikacji, a także w jaki sposób Ansible można dostosować do środowisk skalowanych i korporacyjnych.
14 godzin
Ansible jest oprogramowaniem open source do zarządzania konfiguracją i rozmieszczania aplikacji. Puppet to automatyzacja oprogramowania do automatyzacji infrastruktury i rozmieszczenia aplikacji. Używając Ansible z Puppet, użytkownicy mogą automatyzować i zarządzać infrastrukturą IT. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do DevOps inżynierów, którzy chcą zautomatyzować infrastrukturę IT z Ansible i Puppet. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Konfiguracja i zarządzanie infrastrukturą IT. Tworzenie rurociągu do skutecznego wdrażania kodu. Wdrożenie infrastruktury samodzielnej i dostawy aplikacji.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Ansible to platforma oprogramowania Red Hat, która może być wykorzystywana do automatyzacji zadań rozwojowych (Dev) i operacyjnych (Ops). Red Hat oferuje rozwiązanie open source, Ansible AWX, dla lepszej kontroli nad aplikacjami zaprojektowanymi i zbudowanymi za pośrednictwem platformy Ansible's. Jest to projekt, z którego pochodzi Red Hat Ansible Tower, co czyni go szybką architekturą optymalną dla elastycznych zespołów. Dzięki Ansible AWX's web-based interface and automation tools, może wspierać procesy informatyczne w małych do średnich środowiskach rozwoju oprogramowania. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do DevOps inżynierów, deweloperów i menedżerów projektów, którzy chcą skutecznie wykonywać wstępnie zaprogramowane funkcje i administrować przepływy pracy w zakresie rozwoju oprogramowania za pomocą potężnego RESTful API Ansible AWX. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instaluj i konfiguruj Ansible AWX w preferowanym środowisku rozwoju oprogramowania. Zrozumienie DevOps zasad i pojęć podstawowych dla Ansible AWX. Użyj narzędzi automatyzacji AWX w celu poprawy przepływów pracy i ułatwienia procesów DevOps. Integruj AWX z zewnętrznymi zasobami, aby wykorzystać jego funkcje i współpracować z zespołami.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
35 godzin
Ansible jest rozwiązaniem open-source dla automatyzacji funkcji rozwoju (Dev) i operacji (Ops) w nowoczesnych aplikacjach biznesowych. Jest on finansowany przez Red Hat i oferuje uproszczony podejście do integracji technologii rozwoju oprogramowania i złożonych systemów instalacji. Projekt społecznościowy Ansible jest również zatrudniony wraz z innymi platformami Red Hat w celu optymalizacji bieżących przepływów pracy i wdrażania zasad CI/CD w zakresie automatyzacji IT. Ten szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do DevOps inżynierów, deweloperów i administratorów SysOps, którzy chcą maksymalizować narzędzia i funkcje udostępnione przez projekt Ansible w celu rozwoju organizacyjnych infrastruktur IT i procesów. Jednocześnie mogą one wykorzystać możliwość przeprowadzenia złożonych Ansible implementacji dla aplikacji na dużą skalę, przy jednoczesnym wykorzystaniu otwartej wieży do optymalizowanych funkcji zarządzania i współpracy. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instaluj i konfiguruj Ansible wraz z innymi narzędziami i zasobami open-source. Ustanowienie skoncentrowanego systemu zarządzania DevOps za pomocą funkcji projektu Ansible. Operuj narzędzia automatyzacji i zaawansowane zasoby Ansible w celu osiągnięcia podejścia CI/CD. Wykonaj lepsze metody SysOps za pomocą funkcji współpracy Ansible's do zarządzania większymi zespołami. Poprawa DevOps wykonywania zadań w organizacji i optymalizacja istniejących. Integruj Ansible z platformami zewnętrznymi i wykorzystuj inne Ansible narzędzia na korzyść organizacji.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
14 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at network or DevOps engineers who wish to use Ansible to manage network systems more efficiently through automation. By the end of this training, participants will be able to:
 • Set up the necessary development environment to start building and using network automation.
 • Create Ansible playbooks for executing and automating tasks in multiple network systems.
 • Use Python network automation scripts to manage and configure network devices.
 • Manage network configuration changes dynamically using Jinja2 templates.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Ansible

Szkolenie Ansible, Ansible boot camp, Szkolenia Zdalne Ansible, szkolenie wieczorowe Ansible, szkolenie weekendowe Ansible, Kurs Ansible,Kursy Ansible, Trener Ansible, instruktor Ansible, kurs zdalny Ansible, edukacja zdalna Ansible, nauczanie wirtualne Ansible, lekcje UML, nauka przez internet Ansible, e-learning Ansible, kurs online Ansible, wykładowca Ansible

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions