Szkolenia TestComplete

Szkolenia TestComplete

Praktyczne szkolenia na żywo z TestComplete.
TestComplete to funkcjonalna zautomatyzowana platforma testowa opracowana przez SmartBear Software. TestComplete daje testerom możliwość tworzenia testów automatycznych dla aplikacji Microsoft Windows, Web, Android i iOS. Szkolenie z TestComplete jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii TestComplete

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
TestComplete to narzędzie do automatyzacji interfejsu użytkownika używane do testowania funkcjonalnego i regresyjnego. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z funkcji TestComplete', w tym modelu obiektów testowych, punktów kontrolnych, mapowania nazw i interfejsu użytkownika do przeprowadzania zautomatyzowanych testów aplikacji komputerowych, internetowych i mobilnych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Tworzenie, rejestrowanie i uruchamianie testów funkcjonalnych. Tworzenie skalowalnego i łatwego w utrzymaniu środowiska testowego. Twórz punkty kontrolne, dostosowuj testy dla wielu urządzeń i analizuj wyniki testów. Korzystaj z rozszerzeń skryptów TestComplete '.
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna.

Last Updated:

Szkolenie TestComplete, TestComplete boot camp, Szkolenia Zdalne TestComplete, szkolenie wieczorowe TestComplete, szkolenie weekendowe TestComplete, Kurs TestComplete,Kursy TestComplete, Trener TestComplete, instruktor TestComplete, kurs zdalny TestComplete, edukacja zdalna TestComplete, nauczanie wirtualne TestComplete, lekcje UML, nauka przez internet TestComplete, e-learning TestComplete, kurs online TestComplete, wykładowca TestComplete

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions