"Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań szkoleniowych i doradczych na całym świecie, w sposób efektywny, dostosowany do potrzeb klientów i przystępny. Dążymy do pełnej optymalizacji procesu organizacji szkoleń, aby uczynić go szybkim i łatwym dla każdej z zaangażowanych stron."

18+

Lata pełne sukcesów

25+

Globalne biura

4400+

Zrzeszeni trenerzy

5000+

Oferowane kursy

6100+

Zadowoleni klienci

63000+

Zadowolonych uczestników

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń na świecie

NobleProg, założony w 2005 roku w Krakowie, stopniowo rozszerzał swoją działalność na inne rynki globalne. W ciągu zaledwie dwóch lat, pierwszy zagraniczny oddział został otwarty w Londynie.

Ogromny potencjał NobleProg w połączeniu z rosnącym zapotrzebowaniem na programy samorozwoju, szczególnie w zakresie umiejętności technologicznych, skłoniły firmę do zmiany modelu biznesowego na franczyzowy. W ten sposób w krótkim czasie firma zgromadziła kilka grup ludzi pasjonujących się edukacją i nowymi technologiami, którzy dołączyli do zespołu NobleProg. Z każdym rokiem zasięg terytorialny NobleProg rozszerzał się i obecnie posiadamy biura na wszystkich kontynentach.

NobleProg rozwijał się dalej - obecnie marka łączy 6 oddziałów wyłącznie w Polsce i tyle samo rozsianych na wszystkich kontynentach, dzięki czemu NobleProg jest dostawcą najwyższej jakości szkoleń do każdego miejsca na świecie.

Ucz się we własnym tempie, we własnym czasie.

Oferujemy elastyczne metody szkoleniowe, które spełniają Twoje potrzeby, kiedy i gdzie ich potrzebujesz. Dowiedz się więcej o różnych rodzajach kursów i metodach nauki.


Nasze metody szkoleniowe Katalog kursów

Promotions Contact Us

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz, zadzwoń lub uzupełnij formularz - wybierz formę kontaktu, która Ci najbardziej odpowiada i zostaw resztę nam. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą dobrać optymalne rozwiązanie.

Bądźmy w kontakcie