NobleProg często realizuje usługi konsultingowe o znaczeniu strategicznym dla funkcjonowania naszych Klientów. W swoim portfolio posiadamy zrealizowane projekty
krótko- i długoterminowe, których znaczenie oraz obszar dotyczył fundamentalnych procesów oraz praktyk dla średnich oraz dużych Organizacji.

 

Niedawno z powodzeniem zrealizowaliśmy zlecenie konsultingowe dla Royal College of Psychiatrists w Wielkiej Brytanii:

Skontaktowaliśmy się z kilkoma potencjalnymi firmami konsultingowymi realizującymi projekty z technologii RabbitMQ. Szybko zdecydowaliśmy się na współpracę z NobleProg w celu wsparcia naszych działań mających na celu skalowanie strony internetowej, ponieważ ich zaangażowanie oraz pytania które zadali  zmierzające do zawężenia pola poszukiwań dla naszego problemu przekonały nas, że mamy do czynienia z osobami posiadającymi odpowiedni zestaw umiejętności do jego rozwiązania.

Po wstępnych rozmowach ustalono, że potrzebna jest osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą na temat RabbitMQ, ale także komfortowo czująca się w środowisku .NET, i to właśnie zostało zapewnione. Po uzyskaniu dostępu do testowej strony i kodu, konsultant NobleProg szybko zidentyfikował główny problem wpływający na połączenia RabbitMQ i zaproponował zarówno taktyczne, jak i długoterminowe architektoniczne rozwiązania problemu.

Po wdrożeniu zalecanej zmiany połączenia RabbitMQ nasze testy obciążenia wykazały, że natychmiastowy problem został rozwiązany, ale nadal istniały pytania dotyczące możliwości zarządzania witryną przy użyciu opcji konfiguracyjnych w kodzie, a także potencjalnego przyszłego wąskiego gardła, wykraczającego poza bieżące wykorzystanie, ale widocznego w testach obciążenia. W tym momencie zdolność konsultanta do spojrzenia poza RabbitMQ i szybkiego zrozumienia samej aplikacji była bardzo pomocna w zapewnieniu nie tylko rozwiązania bezpośredniego problemu, ale także znacznie łatwiejszego w zarządzaniu systemu z "wąskim gardłem jutra".

Po zakończeniu naszej współpracy przy tym projekcie mamy bardzo dobre odczucia względem NobleProg jako firmy konsultingowej, która najpierw poświęciła czas na upewnienie się, że rozumie problem w stopniu wystarczającym do zapewnienia odpowiednich umiejętności, a następnie dostarczyła wymagane rozwiązanie tak szybko, jak to możliwe i w ramach szacowanego budżetu.

Phil Burke, dyrektor ds. systemów informatycznych
Królewskie Kolegium Psychiatrów

 

 

Inne studia przypadków

Przykłady krótko- i długoterminowych projektów konsultingowych, nad którymi pracowaliśmy:

Klient - Europejski Rządowy Serwis Informacyjny

Wymagania

Rezultaty

Wynik

Wszystkie produkty zostały pomyślnie ukończone. NobleProg otrzymał informację zwrotną od klienta, że był bardzo zadowolony z wyboru konsultanta i wysokiego standardu wykonanej pracy. Byli szczególnie zadowoleni ze sposobu, w jaki współpracował z zespołem, dobrze współpracując z nimi i zapewniając wiele bieżących wskazówek o wartości dodanej, zapewniając możliwość transferu wiedzy.

 

Duża międzynarodowa firma telekomunikacyjna / medialna

Wymagania

Rezultaty

Wynik

Długoterminowy, złożony projekt doradczy, w którym NobleProg został włączony do zespołu klienta. Przeniesienie krytycznych procesów biznesowych na nową platformę zakończyło się sukcesem, a następnie trwały prace nad wsparciem zespołu biznesowego w przygotowaniu go do przejścia na niezależną pracę. Zapewnione szkolenia zostały bardzo dobrze przyjęte i umożliwiły wielu pracownikom przejście do nowych ról wspierających systemy na nowej platformie.

 

Klient - międzynarodowa organizacja międzyrządowa

Wymagania

Rezultaty

Wynik

Nasz konsultant z powodzeniem opracował i zintegrował wymagane testy wydajności w ramach infrastruktury firmy.

Transfer wiedzy zakończył się sukcesem. Dostosowany do potrzeb 3-dniowy kurs został przeprowadzony dla obecnych pracowników i są oni teraz w stanie samodzielnie przeprowadzać wymagane testy.

Contact Us

Rozwijaj swoje umiejętności, skaluj swój biznes

 

Aby poznać nasze możliwości i dowiedzieć się jak NobleProg może pomóc rozwinąć Twój biznes kliknij link poniżej:


Skontaktuj się z nami

Promotions Contact Us

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz, zadzwoń lub uzupełnij formularz - wybierz formę kontaktu, która Ci najbardziej odpowiada i zostaw resztę nam. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą dobrać optymalne rozwiązanie.

Bądźmy w kontakcie