Szkolenia SpecFlow

Szkolenia SpecFlow

Praktyczne szkolenia na żywo z SpecFlow.
SpecFlow demonstruje w jak praktyczny sposób używać SpecFlow do pisania testów akceptacyjnych, które są zrozumiałe zarówno przez technicznych, jak i nietechnicznych interesariuszy. Szkolenie z SpecFlow jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii SpecFlow

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
SpecFlow jest oficjalną implementacją Cucumber dla .NET. Umożliwia testerom definiowanie, zarządzanie i automatyczne wykonywanie czytelnych dla człowieka testów akceptacyjnych w projektach .NET. SpecFlow korzysta z oficjalnego parsera Gherkin i obsługuje framework .NET, Xamarin i Mono. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać SpecFlow do pisania testów akceptacyjnych, które są zrozumiałe zarówno dla interesariuszy technicznych, jak i nietechnicznych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Wiązanie wymagań biznesowych z kodem .NET. Stosowanie technik BDD do tworzenia żywej dokumentacji dla aplikacji. Uruchamianie SpecFlow z Visual Studio lub wiersza poleceń. Integracja SpecFlow z istniejącym środowiskiem ciągłego testowania i kompilacji. Integracja SpecFlow z innymi frameworkami testowymi, takimi jak MSTest, NUnit, xUnit i MbUnit.
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna.

Last Updated:

Szkolenie SpecFlow, SpecFlow boot camp, Szkolenia Zdalne SpecFlow, szkolenie wieczorowe SpecFlow, szkolenie weekendowe SpecFlow, Kurs SpecFlow,Kursy SpecFlow, Trener SpecFlow, instruktor SpecFlow, kurs zdalny SpecFlow, edukacja zdalna SpecFlow, nauczanie wirtualne SpecFlow, lekcje UML, nauka przez internet SpecFlow, e-learning SpecFlow, kurs online SpecFlow, wykładowca SpecFlow

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions