Szkolenia Software Architecture

Szkolenia Software Architecture

Architektura oprogramowania jest definiowana jako infrastruktura oprogramowania. System ten reprezentuje zbiór komponentów, które wykonują określoną funkcję lub zestaw funkcji. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe na temat architektury oprogramowania pokazują podczas interaktywnej dyskusji i ćwiczeń podstawy architektury oprogramowania.

Szkolenie z usługi Software Architecture jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Podkategorie Software Architecture

Plany szkoleń z technologii Software Architecture

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Wycieczka po wszystkich dostępnych technologiach rozwoju mobilnego, takich jak rozwój natywny, rozwój hybrydowy i rozwój natywny. Wprowadzenie do tematów związanych z rozwojem aplikacji mobilnych, takich jak baza danych NoSql, Cloud Computing, sieci społecznościowe i wiele innych. Obowiązkowa pozycja dla każdego architekta oprogramowania i starszego programisty zaangażowanego w tworzenie aplikacji mobilnych. Publiczność:
  Programiści, architekci oprogramowania
21 godzin
Wraz z pojawieniem się bardzo złożonych systemów rozproszonych, złożoność pojedynczego systemu przeniosła się na złożoność architektury grupy systemów. Kurs ten obejmuje związek Software Architecture z techniczną architekturą korporacyjną. Te dwa obszary są ze sobą powiązane w sposób, który obecnie nie jest dobrze opisany. Na przykład podział złożonego systemu monolitycznego na dwa systemy komunikujące się za pośrednictwem usług sieciowych spowoduje znaczne zmiany zarówno w nowych systemach, jak i w architekturze między nimi. Kurs ten obejmie kompromisy, obecnie powszechne wzorce i rozwiązania do zarządzania złożonymi systemami oraz komunikacją wewnątrz nich i między nimi.
42 godzin
W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawowe i zaawansowane koncepcje architektury i projektowania oprogramowania, przechodząc przez serię praktycznych ćwiczeń laboratoryjnych i dyskusji. Publiczność
  Specjaliści ds. oprogramowania Projektanci oprogramowania Programiści
Format kursu
  Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
Uwaga
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
7 godzin
Architektura oprogramowania to planowanie i definiowanie aspektów i decyzji ważnych dla rozwoju oprogramowania. Architektura obejmuje planowanie organizacji, rozważań, komunikacji i zarządzania systemami. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów oprogramowania i programistów, którzy chcą planować, projektować, kierować i zarządzać rozwojem oprogramowania przy użyciu metod architektonicznych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumienie znaczenia architektury w tworzeniu oprogramowania. Ocena, w jaki sposób programiści mogą wykorzystywać metody architektoniczne w rozwoju. Poznanie procesu tworzenia architektury w celu zarządzania i oceny procesów. Struktura złożonych aplikacji przy użyciu podejścia architektonicznego. Ustanowienie struktury decyzyjnej w celu rozwiązywania problemów i definiowania odpowiedzialności w zespołach programistycznych. Pewne podejmowanie decyzji technicznych. Wizualizować architektury przy użyciu modeli i diagramów. Zrozumienie standardów i ryzyka w celu budowania zwinnych i odzyskiwalnych architektur.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
CMake to narzędzie typu open source do zarządzania cyklem życia oprogramowania za pomocą metody niezależnej od kompilatora. Korzystając z CMake, użytkownicy mogą tworzyć kilka kompilacji z tego samego kodu źródłowego bez wpływu na kod źródłowy. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów oprogramowania, którzy chcą używać CMake do automatyzacji procesu kompilacji w środowisku wieloplatformowym. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Tworzenie, testowanie i pakowanie oprogramowania za pomocą CMake. Kontroluj proces kompilacji oprogramowania. Używanie CMake w połączeniu z natywnym środowiskiem kompilacji. Rozwiązywanie typowych problemów związanych z systemem kompilacji.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Software Architecture, Software Architecture boot camp, Szkolenia Zdalne Software Architecture, szkolenie wieczorowe Software Architecture, szkolenie weekendowe Software Architecture, Kurs Software Architecture,Kursy Software Architecture, Trener Software Architecture, instruktor Software Architecture, kurs zdalny Software Architecture, edukacja zdalna Software Architecture, nauczanie wirtualne Software Architecture, lekcje UML, nauka przez internet Software Architecture, e-learning Software Architecture, kurs online Software Architecture, wykładowca Software Architecture

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions