Szkolenia PySpark

Szkolenia PySpark

PySpark to interfejs API języka Python dla platformy Spark wydany przez społeczność Apache Spark w celu obsługi języka Python za pomocą platformy Spark. Korzystając z PySpark, można łatwo zintegrować i pracować z RDD również w języku programowania Python. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe PySpark na żywo pokazują, jak używać Pythona i Sparka do analizy dużych zbiorów danych.

Szkolenie z usługi PySpark jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii PySpark

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Python to język programowania wysokiego poziomu słynący z przejrzystej składni i czytelności kodu. Spark jest silnikiem przetwarzania danych używanym do zapytań, analizowania i przekształcania dużych zbiorów danych. PySpark umożliwia użytkownikom połączenie Sparka z Pythonem. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak używać Python i Spark razem do analizy dużych zbiorów danych podczas praktycznych ćwiczeń. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Dowiedz się, jak używać Sparka z Python do analizy Big Data. Pracuj nad ćwiczeniami, które naśladują rzeczywiste przypadki. Wykorzystanie różnych narzędzi i technik do analizy dużych zbiorów danych przy użyciu PySpark.
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna

Last Updated:

Szkolenie PySpark, PySpark boot camp, Szkolenia Zdalne PySpark, szkolenie wieczorowe PySpark, szkolenie weekendowe PySpark, Kurs PySpark,Kursy PySpark, Trener PySpark, instruktor PySpark, kurs zdalny PySpark, edukacja zdalna PySpark, nauczanie wirtualne PySpark, lekcje UML, nauka przez internet PySpark, e-learning PySpark, kurs online PySpark, wykładowca PySpark

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions