Szkolenia LoopBack

Szkolenia LoopBack

Praktyczne szkolenia na żywo z LoopBack. LoopBack to oprogramowanie pośredniczące Node.js do tworzenia interfejsów API i łączenia ich ze źródłami danych zaplecza. Korzystając z LoopBack, użytkownicy mogą tworzyć kompleksowe interfejsy API REST z niewielką ilością kodu lub bez niego. Łącznik LoopBack REST umożliwia aplikacjom interakcję z innymi (zewnętrznymi) interfejsami API REST przy użyciu podejścia opartego na szablonach. Obsługuje dwa różne style wywołań API: Operacje na zasobach. Definiowanie niestandardowej metody za pomocą szablonu.
Szkolenie LoopBack jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii LoopBack

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
LoopBack to Node.js oprogramowanie pośredniczące do tworzenia interfejsów API i łączenia ich ze źródłami danych zaplecza. Korzystając z LoopBack, użytkownicy mogą tworzyć kompleksowe interfejsy API REST przy użyciu niewielkiej ilości kodu. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla twórców stron internetowych, którzy chcą korzystać z LoopBack do tworzenia interfejsów API REST. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Tworzenie dynamicznych interfejsów API REST za pomocą LoopBack. Uzyskiwanie dostępu do danych ze źródeł danych i innych interfejsów API REST. Ładowanie i uruchamianie usługi internetowej REST w środowisku lokalnym. Konfigurowanie funkcji zabezpieczeń w LoopBack.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie LoopBack, LoopBack boot camp, Szkolenia Zdalne LoopBack, szkolenie wieczorowe LoopBack, szkolenie weekendowe LoopBack, Kurs LoopBack,Kursy LoopBack, Trener LoopBack, instruktor LoopBack, kurs zdalny LoopBack, edukacja zdalna LoopBack, nauczanie wirtualne LoopBack, lekcje UML, nauka przez internet LoopBack, e-learning LoopBack, kurs online LoopBack, wykładowca LoopBack

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions