Szkolenia Iridium

Szkolenia Iridium

Praktyczne szkolenia na żywo z Iridium.
Dzięki Iridium poznasz wiedzę niezbędną do testowania złożonej aplikacji internetowej przy użyciu Iridium. Szkolenie z Iridium jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".

Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .


NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Iridium

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Iridium to narzędzie do testowania stron internetowych o otwartym kodzie źródłowym, zbudowane wokół Cucumber i Selenium. Wykorzystuje podejście Behavior Driven Development (BDD) do testowania. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla inżynierów testowych i programistów, którzy chcą dowiedzieć się, jak testować złożoną aplikację internetową przy użyciu Iridium. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Twórz kompleksowe testy, które symulują działania użytkownika podczas poruszania się po aplikacji internetowej. Automatyzacja testowania aplikacji tematycznych z wieloma stylami. Tworzenie przypadków testowych, które są czytelne dla osób nietechnicznych. Wykonywanie testów w wielu różnych przeglądarkach. Korzystanie z pakietu Iridium Snippets dla Atom w celu ułatwienia pisania skryptów testowych. Zmniejszenie kosztów utrzymania niestandardowego Java kodu i obiektów stron.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Iridium, Iridium boot camp, Szkolenia Zdalne Iridium, szkolenie wieczorowe Iridium, szkolenie weekendowe Iridium, Kurs Iridium,Kursy Iridium, Trener Iridium, instruktor Iridium, kurs zdalny Iridium, edukacja zdalna Iridium, nauczanie wirtualne Iridium, lekcje UML, nauka przez internet Iridium, e-learning Iridium, kurs online Iridium, wykładowca Iridium

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions