Szkolenia Cypress

Szkolenia Cypress

Praktyczne szkolenia na żywo z Cypress. Narzędzie Cypress to framework, który służy do automatyzacji testów end to end w Javascript. Kurs pokrywa konfigurację, tworzenie, uruchamianie, a także debugowanie testów. Podczas szkolenia przedstawione zostaną wskazania do zastosowania i ograniczenia narzędzia, jak również dobre praktyki automatyzacji testów.

Szkolenie Cypress jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Cypress

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Cypress to kompleksowy framework do testowania. Cypress umożliwia użytkownikom konfigurowanie, pisanie, uruchamianie i debugowanie testów dla dowolnej aplikacji frontendowej lub strony internetowej. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla testerów oprogramowania, którzy chcą używać Cypress do automatyzacji testów. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Przeprowadzanie kompleksowych testów automatyzacji za pomocą Cypress. Wdrażanie testów integracyjnych i jednostkowych w aplikacji internetowej. Wykorzystanie Cypress jako alternatywy dla Selenium.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Cypress, Cypress boot camp, Szkolenia Zdalne Cypress, szkolenie wieczorowe Cypress, szkolenie weekendowe Cypress, Kurs Cypress,Kursy Cypress, Trener Cypress, instruktor Cypress, kurs zdalny Cypress, edukacja zdalna Cypress, nauczanie wirtualne Cypress, lekcje UML, nauka przez internet Cypress, e-learning Cypress, kurs online Cypress, wykładowca Cypress

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions