Szkolenia ATDD

Szkolenia ATDD

Praktyczne szkolenia na żywo z Acceptance Test Driven Development (ATDD) to metodologia rozwoju oparta na komunikacji między klientami biznesowymi, programistami i testerami. Obejmuje takie obszary, jak: (BDD), (EDD), (SDD), (TDD).

Szkolenie ATDD jest również znany jako Story Test Driven Development. jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Zapytaj konsultanta NobleProg o szkolenie dedykowane dla Twojego zespołu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Acceptance Test Driven Development

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
40% do 70% czasu spędzanego przez wiele zespołów zajmujących się automatyzacją testów jest poświęcane na utrzymywanie zestawów testów... albo na refaktoryzację testów, ponieważ aplikacja się zmieniła, ale także na przeglądanie wyników testów, gdy się zepsują... " -- John Furguson Smart, twórca Serenity. Serenity to biblioteka raportów o otwartym kodzie źródłowym, która umożliwia testerom pisanie dobrze ustrukturyzowanych, łatwych w utrzymaniu kryteriów akceptacji. Serenity tworzy bogate i znaczące raporty z testów ("żywą dokumentację"), które nie tylko informują o wynikach testów, ale także dokumentują, co zrobili, w formacie narracji krok po kroku, który zawiera dane testowe i zrzuty ekranu. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak pisać wysokiej jakości testy, wykorzystując "scenariusze" i ideę "aktorów, zadań i celów" do wyrażania testów w kategoriach biznesowych, a nie jako interakcji między komponentami systemu. Przyjrzymy się zarówno scenariuszom testowania funkcjonalnego, jak i testowania interfejsu użytkownika i zademonstrujemy, w jaki sposób można wykorzystać Serenity do zarządzania ich testowaniem. Wszystkim wykładom, notatkom, quizom i dyskusjom towarzyszy praktyczna praktyka i implementacja na żywo. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy zrozumieją platformę Serenity i będą mogli z niej wygodnie korzystać. Co ważne, uczestnicy nauczą się myśleć i podchodzić do automatyzacji testów w innym świetle. Format kursu Ten kurs przeprowadzi uczestników przez rzeczywiste przypadki Behavior Driven Development (BDD) i zademonstruje praktyczne sposoby implementacji Serenity w różnych scenariuszach testowych.
7 godzin
Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla pracowników działu IT oraz biznesowego. Celem kursu jest przedstawienie sposobu ułatwienia komunikacji pomiędzy działami w procesie wytwarzania oprogramowania. Uczestnicy kursu poznają testy behawioralne dzięki którym możliwe jest tworzenie bardziej niezawodnego oprogramowania bez konieczności wdrażania kosztownych i zaawansowanych narzędzi.
7 godzin
Cucumber Electron to framework do pisania testów BDD (Behavior Driven Development) w prostym języku, z Electronem, frameworkiem do tworzenia aplikacji desktopowych przy użyciu technologii webowych. Jest przeznaczony do testowania Java skryptowych aplikacji internetowych. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak pisać i wykonywać przypadki testowe w stylu BDD dla aplikacji node.js przy użyciu Cucumber Electron. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Uruchamianie testów BDD i kodu aplikacji w jednym procesie (bez transpilacji) Pisanie testów, które są szybsze, mniej kruche i łatwiejsze do debugowania
Publiczność
    Deweloperzy
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna
7 godzin
JBehave to oparty na otwartym kodzie źródłowym Java framework BDD do pisania testów w języku naturalnym. BDD, czyli Behavior Driven Development, to zwinna technika tworzenia oprogramowania, która zachęca do współpracy między programistami, działem kontroli jakości i nietechnicznymi ludźmi biznesu w projekcie oprogramowania. Szkolenie rozpoczyna się od omówienia BDD i sposobu wykorzystania frameworka JBehave do przeprowadzania testów BDD dla aplikacji internetowych. Uczestnicy mają wiele okazji do interakcji z instruktorem i rówieśnikami podczas wdrażania koncepcji i taktyk poznanych w tym praktycznym, opartym na praktyce środowisku laboratoryjnym. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mieli solidne zrozumienie BDD i JBehave, a także niezbędną praktykę i zestaw narzędzi do pisania przypadków testowych dla rzeczywistych scenariuszy testowych oprogramowania. Publiczność
    Testerzy i programiści
Format kursu
    Duży nacisk na praktykę. Większość koncepcji jest poznawana poprzez przykłady, ćwiczenia i praktyczny rozwój.

Last Updated:

Szkolenie Acceptance Test Driven Development (ATDD), ATDD (Acceptance Test Driven Development) boot camp, Szkolenia Zdalne ATDD, szkolenie wieczorowe ATDD, szkolenie weekendowe Acceptance Test Driven Development, Kurs Acceptance Test Driven Development (ATDD),Kursy Acceptance Test Driven Development, Trener Acceptance Test Driven Development, instruktor Acceptance Test Driven Development, kurs zdalny ATDD (Acceptance Test Driven Development), edukacja zdalna Acceptance Test Driven Development, nauczanie wirtualne Acceptance Test Driven Development, lekcje UML, nauka przez internet ATDD, e-learning ATDD, kurs online ATDD (Acceptance Test Driven Development), wykładowca ATDD

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions