Szkolenia ATDD

Szkolenia ATDD

Praktyczne szkolenia na żywo z Acceptance Test Driven Development (ATDD) to metodologia rozwoju oparta na komunikacji między klientami biznesowymi, programistami i testerami. Obejmuje takie obszary, jak: (BDD), (EDD), (SDD), (TDD).

Szkolenie ATDD jest również znany jako Story Test Driven Development. jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Zapytaj konsultanta NobleProg o szkolenie dedykowane dla Twojego zespołu.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Acceptance Test Driven Development

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
„Od 40% do 70% czasu spędzanego przez wiele zespołów zajmujących się automatyzacją testów wydaje się na utrzymanie ich pakietów testowych ... albo testów refaktoryzacji, ponieważ aplikacja się zmieniła, ale także po prostu przesiewa wyniki testów, gdy się zepsują ...” - - John Furguson Smart, twórca Serenity . Serenity to biblioteka raportująca o otwartym kodzie, która umożliwia testerom pisanie dobrze zorganizowanych, łatwych do utrzymania kryteriów akceptacji. Serenity tworzy bogate i znaczące raporty z testów („żywa dokumentacja”), które nie tylko raportują wyniki testów, ale także dokumentują ich działania w narracyjnym formacie krok po kroku, zawierającym dane testowe i zrzuty ekranu. W tym prowadzonym przez instruktorów szkoleniu uczestnicy na żywo nauczą się pisać testy wysokiej jakości, stosując „scenariusze” i ideę „aktorów, zadań i celów”, aby wyrazić testy w kategoriach biznesowych, a nie jako interakcje między komponentami systemu. Analizujemy zarówno scenariusze testowania funkcjonalnego, jak i testowania interfejsu użytkownika oraz pokazujemy, w jaki sposób Serenity można wykorzystać do zarządzania testami. Wszystkim wykładom, notatkom, quizom i dyskusjom towarzyszą praktyczne ćwiczenia i realizacja. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy zrozumieją ramy Serenity i będą mogli je wykorzystać z komfortem. Co ważne, uczestnicy nauczą się myśleć i podejść do automatyzacji testów z innego źródła.
  Format kursu
  • Ten kurs prowadzi uczestników przez rzeczywiste przypadki rozwoju Behavior Driven Development (BDD) i pokazuje praktyczne sposoby implementacji Serenity w różnych scenariuszach testowych.
  7 godzin
  Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla pracowników działu IT oraz biznesowego. Celem kursu jest przedstawienie sposobu ułatwienia komunikacji pomiędzy działami w procesie wytwarzania oprogramowania. Uczestnicy kursu poznają testy behawioralne dzięki którym możliwe jest tworzenie bardziej niezawodnego oprogramowania bez konieczności wdrażania kosztownych i zaawansowanych narzędzi.
  7 godzin
  J Behave to oparta na Java BDD do pisania testów w naturalnym języku. BDD, czyli Behaviour Driven Development, to zwinna technika tworzenia oprogramowania, która zachęca do współpracy między programistami, QA i nietechnicznymi przedsiębiorcami przy projekcie oprogramowania. Szkolenie rozpoczyna się od dyskusji na temat BDD i tego, w jaki sposób J Behave można wykorzystać do przeprowadzenia testów BDD dla aplikacji internetowych. Uczestnicy mają wiele okazji do interakcji z instruktorem i rówieśnikami podczas wdrażania pojęć i taktyk wyuczonych w tym praktycznym, opartym na praktyce środowisku laboratoryjnym. Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą dobrze rozumieć BDD i J Behave , a także niezbędną praktykę i zestaw narzędzi do pisania przypadków testowych dla rzeczywistych scenariuszy testowania oprogramowania. Publiczność
  • Testerzy i programiści
  Format kursu
  • Duży nacisk na praktyczne ćwiczenia. Większość pojęć poznaje się na podstawie próbek, ćwiczeń i praktycznego rozwoju.
  7 godzin
  Cucumber Electron jest ramą do pisania testów BDD (Behavior Driven Development) w języku płaskim, z Electron, ramą do tworzenia aplikacji desktopowych za pomocą technologii sieci Web. Jest przeznaczony do testowania Javascript aplikacji internetowych. W tym szkoleniu prowadzonym przez instruktora, uczestnicy dowiedzą się, jak napisać i wykonywać przypadki testowe w stylu BDD dla aplikacji node.js przy użyciu Cucumber Electron. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
   Wykonaj testy BDD i kod aplikacji w jednym procesie (bez transpilingu) Napisz testy, które są szybsze, mniej brązowe i łatwiejsze do odkurzania
  publiczność
   Twórcy
  Format kursu
   Częściowe wykłady, częściowe dyskusje, ćwiczenia i ciężkie praktyki

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii ATDD

  Szkolenie Acceptance Test Driven Development (ATDD), ATDD (Acceptance Test Driven Development) boot camp, Szkolenia Zdalne ATDD, szkolenie wieczorowe ATDD, szkolenie weekendowe Acceptance Test Driven Development, Kurs Acceptance Test Driven Development (ATDD),Kursy Acceptance Test Driven Development, Trener Acceptance Test Driven Development, instruktor Acceptance Test Driven Development, kurs zdalny ATDD (Acceptance Test Driven Development), edukacja zdalna Acceptance Test Driven Development, nauczanie wirtualne Acceptance Test Driven Development, lekcje UML, nauka przez internet ATDD, e-learning ATDD, kurs online ATDD (Acceptance Test Driven Development), wykładowca ATDD

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions