Szkolenia Apache NiFi

Szkolenia Apache NiFi

Apache NiFi to zintegrowana platforma logistyki danych służąca do automatyzacji przepływu danych między różnymi systemami. Zapewnia kontrolę w czasie rzeczywistym, która ułatwia zarządzanie ruchem danych między dowolnym źródłem a dowolnym miejscem docelowym. Lokalne, prowadzone przez instruktorów kursy na żywo w ośrodku Apache NiFi demonstrują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne podstawy programowania bazującego na przepływach i jak opracowywać rozszerzenia, komponenty i procesory za pomocą Apache NiFi.

Szkolenie z usługi Apache NiFi jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii NiFi

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Apache NiFi (Hortonworks DataFlow) to zintegrowana logistyka danych w czasie rzeczywistym i prosta platforma przetwarzania zdarzeń, która umożliwia przenoszenie, śledzenie i automatyzację danych między systemami. Jest napisana przy użyciu programowania opartego na przepływach i zapewnia internetowy interfejs użytkownika do zarządzania przepływami danych w czasie rzeczywistym. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo (na miejscu lub zdalnie) uczestnicy dowiedzą się, jak wdrożyć i zarządzać Apache NiFi w środowisku laboratoryjnym na żywo. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Instalacja i konfiguracja Apachi NiFi. Pozyskuj, przekształcaj i zarządzaj danymi z różnych, rozproszonych źródeł danych, w tym baz danych i dużych jezior danych. Automatyzacja przepływu danych. Włączanie analityki strumieniowej. Stosować różne podejścia do pozyskiwania danych. Przekształcanie danych Big Data w informacje biznesowe.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
7 godzin
Apache NiFi (Hortonworks DataFlow) to zintegrowana logistyka danych w czasie rzeczywistym i prosta platforma przetwarzania zdarzeń, która umożliwia przenoszenie, śledzenie i automatyzację danych między systemami. Jest napisana przy użyciu programowania opartego na przepływach i zapewnia internetowy interfejs użytkownika do zarządzania przepływami danych w czasie rzeczywistym. W tym prowadzonym przez instruktora szkoleniu na żywo uczestnicy poznają podstawy programowania opartego na przepływie, opracowując szereg rozszerzeń demonstracyjnych, komponentów i procesorów przy użyciu Apache NiFi. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Zrozumieć architekturę NiFi i koncepcje przepływu danych. Rozwijanie rozszerzeń przy użyciu NiFi i interfejsów API innych firm. Rozwijać własny procesor Apache Nifi. Pozyskiwanie i przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym z różnych i nietypowych formatów plików i źródeł danych.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Apache NiFi, NiFi boot camp, Szkolenia Zdalne Apache NiFi, szkolenie wieczorowe Apache NiFi, szkolenie weekendowe NiFi, Kurs Apache NiFi,Kursy NiFi, Trener NiFi, instruktor NiFi, kurs zdalny NiFi, edukacja zdalna NiFi, nauczanie wirtualne NiFi, lekcje UML, nauka przez internet Apache NiFi, e-learning Apache NiFi, kurs online NiFi, wykładowca Apache NiFi

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions