Szkolenia Vivado

Szkolenia Vivado

Praktyczne szkolenia na żywo z Vivado. Xilinx Vivado to pakiet narzędziowy, który umożliwia syntezę i analizę projektów napisanych w HDL (Hardware Description Language). Szkolenie obejmuje przedstawienie możliwości oraz sposobów projektowania w tym środowisku, w tym: zarządzanie projektem, narzędzia syntezy, planowanie powierzchni, weryfikacja funkcjonalna, metody debugowania.

Szkolenie Vivado jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Vivado

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Vivado to platforma programistyczna do analizy systemów HDL i tworzenia wysokopoziomowych systemów syntezy. Vivado zapewnia użytkownikom możliwość tworzenia systemów wbudowanych dla różnych zastosowań, takich jak przemysł medyczny, motoryzacyjny i inne. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów FPGA, którzy chcą używać Vivado do projektowania, debugowania i wdrażania rozwiązań sprzętowych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Tworzenie systemów HDL z kodem C i narzędziami Vivado. Generowanie i wdrażanie miękkich procesorów w Vivado. Testowanie i symulowanie kodu C przy użyciu Vivado.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Vivado, Vivado boot camp, Szkolenia Zdalne Vivado, szkolenie wieczorowe Vivado, szkolenie weekendowe Vivado, Kurs Vivado,Kursy Vivado, Trener Vivado, instruktor Vivado, kurs zdalny Vivado, edukacja zdalna Vivado, nauczanie wirtualne Vivado, lekcje UML, nauka przez internet Vivado, e-learning Vivado, kurs online Vivado, wykładowca Vivado

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions