Szkolenia System Administration

Autoryzowane kursy kategorii Linux Foundation System Administration.

Machine Translated

Plany szkoleń z technologii System Administration

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
28 godzin
Linux zasila prawie wszystkie superkomputery na świecie, większość serwerów zasilających Internet, większość transakcji finansowych na całym świecie i miliardy Android urządzeń. Krótko mówiąc, Linux jest wszędzie. Ten prowadzony przez instruktora kurs zapewni ci dobrą wiedzę na temat Linuksa, zarówno z perspektywy graficznej, jak i wiersza poleceń, umożliwiając łatwe poruszanie się po dowolnej z głównych dystrybucji Linuksa. Czego się nauczysz? W tym kursie dowiesz się o historii Linux, jak zainstalować Linux, jak korzystać z graficznego interfejsu użytkownika, jak kontrolować Linux za pomocą wiersza poleceń, podstawowych zabezpieczeń Linux i wiele więcej. Co zyskasz? Ten kurs zapewni ci dobrą wiedzę roboczą na temat Linux, zarówno z perspektywy graficznej, jak i wiersza poleceń, przygotowując cię do łatwego poruszania się po dowolnej z głównych dystrybucji Linux.
28 godzin
Administracja systemem Linux to jedna z najbardziej pożądanych umiejętności w branży IT. Niezależnie od tego, czy szukasz specjalistycznego przygotowania do certyfikacji Linux Foundation Certified System Administration (LFCS), potrzebujesz szkolenia, które pomoże Ci rozpocząć nową karierę w branży IT w systemie Linux, przejść na system Linux z innej platformy, czy też po prostu odświeżasz swoje umiejętności administratora systemu, ten prowadzony przez instruktora kurs nauczy Cię tego, co musisz wiedzieć. Czego się nauczysz? W tym kursie dowiesz się, jak administrować, konfigurować i aktualizować systemy Linux z jedną z trzech głównych rodzin dystrybucji Linuksa: Red Hat, SUSE, Debian/Ubuntu, jak opanować narzędzia i koncepcje potrzebne do efektywnego budowania i zarządzania infrastrukturą Linux w przedsiębiorstwie, jak korzystać z najnowocześniejszych technik administrowania systemem w rzeczywistych scenariuszach za pomocą praktycznych laboratoriów i nie tylko. Co zyskasz? Ten kurs zapewnia umiejętności i informacje potrzebne do zdania egzaminu LFCS i pracy jako profesjonalny Linux administrator systemu.
28 godzin
Ten prowadzony przez instruktora kurs przeprowadzi Cię przez wiele istniejących ryzyk i zagrożeń, pokaże, jak korzystać z najlepszych praktyk i innych narzędzi open source w celu złagodzenia lub przeciwdziałania tym zagrożeniom, a także nauczy Cię, co musisz wiedzieć, aby wykrywać i odzyskiwać dane po atakach, które mają miejsce. Czego się nauczysz? W tym kursie dowiesz się, jak ocenić zagrożenia bezpieczeństwa w środowisku Linux przedsiębiorstwa, najlepsze techniki i narzędzia do zwiększenia bezpieczeństwa, wzmocnienie serwera, jak wdrożyć i używać narzędzi do monitorowania i wykrywania ataków, jak uzyskać wgląd w możliwe luki w zabezpieczeniach, sztukę i naukę opracowywania polityki bezpieczeństwa Linux i strategii reagowania, jak skonfigurować systemy pod kątem zgodności z HIPAA, DISA STIG itp. i nie tylko. Co zyskasz? Ten zaawansowany, całkowicie praktyczny kurs przyjmuje wysoce techniczne podejście do omówienia ważnych technik i narzędzi bezpieczeństwa. Zapewniając wgląd zarówno w wektory ataków, jak i możliwe luki w zabezpieczeniach, kurs ten zapewnia kompletny przewodnik na temat ograniczania zagrożeń bezpieczeństwa w dowolnym środowisku Linux.
28 godzin
Utrzymanie optymalnego działania systemów Linux jest kluczową funkcją dla większości Linux specjalistów IT. Ten kurs nauczy Cię odpowiednich narzędzi, podsystemów i technik, których potrzebujesz, aby uzyskać najlepszą możliwą wydajność z Linux Czego się nauczysz? W tym kursie dowiesz się o najlepszych praktykach konfiguracyjnych w branży, najlepszych wypróbowanych i sprawdzonych narzędziach i technikach dostrajania wydajności optymalizacji, sposobach ręcznej optymalizacji zachowania jądra, technikach śledzenia, profilowania i instrumentacji w szerokim zakresie warunków i nie tylko. Co zyskasz? Ten kurs optymalizacji wydajności Linux przygotowuje do korzystania ze wszystkich narzędzi i technik potrzebnych do utrzymania systemów Linux na optymalnym poziomie. Te techniki i narzędzia zostały opracowane i przetestowane w najbardziej wymagających środowiskach obliczeniowych o wysokiej wydajności.

Last Updated:

Szkolenie System Administration, System Administration boot camp, Szkolenia Zdalne System Administration, szkolenie wieczorowe System Administration, szkolenie weekendowe System Administration, Kurs System Administration,Kursy System Administration, Trener System Administration, instruktor System Administration, kurs zdalny System Administration, edukacja zdalna System Administration, nauczanie wirtualne System Administration, lekcje UML, nauka przez internet System Administration, e-learning System Administration, kurs online System Administration, wykładowca System Administration

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions