Szkolenia Reinforcement Learning

Szkolenia Reinforcement Learning

Praktyczne szkolenia na żywo z Reinforcement Learning. Reinforcement Learning, czyli uczenie przez wzmacnianie jest dziedziną uczenia maszynowego. Ma miejsce, gdy komputer wykonuje zadanie metodą prób i błędów w dynamicznym środowisku ucząc się poprawnej odpowiedzi. Kursy obejmują między innymi stworzenie środowiska, agenta i zdefiniowanie nagrody, a także uczenie nadzorowane, nienadzorowane i przez wzmacnianie. Produktem szkolenia ma być trenowanie agenta i wdrożenie rozwiązań.

Szkolenie Reinforcement Learning jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Reinforcement Learning

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Reinforcement Learning (RL) to obszar inteligencji sztucznej (AI) wykorzystywany do budowania autonomicznych systemów (tj. "agent") które uczą się poprzez interakcję z ich środowiskiem w celu rozwiązania problemu. RL ma aplikacje w takich dziedzinach jak robota, gry, modelowanie konsumentów, opieka zdrowotna, zarządzanie łańcuchem dostaw i wiele innych. To szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do naukowców danych, którzy chcą stworzyć i wdrożyć system, zdolny do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w świecie rzeczywistym w organizacji. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Zrozum relacje i różnice między Reinforcement Learning i uczenia się maszynowego, głębokiego uczenia się, nadzorowanego i niekontrolowanego uczenia się. Analiza problemu w świecie rzeczywistym i ponowne zdefiniowanie go jako Reinforcement Learning problemu. Wdrożenie rozwiązania problemu w świecie rzeczywistym za pomocą Reinforcement Learning. Zrozum różne algorytmy dostępne w Reinforcement Learning i wybierz najbardziej odpowiedni dla problemu w ręku.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Reinforcement Learning (RL) jest techniką uczenia się maszynowego, w której program komputerowy (agent) uczy się zachowywać w środowisku poprzez wykonywanie działań i otrzymywanie zwrotów na wyniki działań. Za każde dobre działanie agent otrzymuje pozytywne opinie, a za każde złe działanie agent otrzymuje negatywne opinie (karę). To szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (online lub on-site) jest skierowane do naukowców danych, którzy chcą przejść poza tradycyjne podejścia do uczenia się maszynowego, aby nauczyć program komputerowy do wykrywania rzeczy (rozwiązywania problemów) bez użycia etykietowanych danych i dużych zestawów danych. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mogli:
  Instalacja i zastosowanie bibliotek i języka programowania potrzebnych do wdrożenia Reinforcement Learning. Tworzenie agenta oprogramowania, który jest w stanie uczyć się za pośrednictwem zwrotów zamiast za pośrednictwem nadzorowanego uczenia się. Programowanie agenta do rozwiązywania problemów, w których podejmowanie decyzji jest sekwencyjne i końcowe. Zastosuj wiedzę do projektowania oprogramowania, które może się uczyć w sposób podobny do sposobu, w jaki ludzie się uczą.
Format kursu
  Interaktywne wykłady i dyskusje. Dużo ćwiczeń i praktyk. Wdrażanie rąk w środowisku Live-Lab.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
7 godzin
This instructor-led, live training in w Polsce (online or onsite) is aimed at researchers and developers who wish to install, configure, customize, and implement OpenAI Gym to quickly develop reinforcement learning algorithms. By the end of this training, participants will be able to build, develop, execute, and test reinforcement learning algorithms to optimize tasks and achieve maximum results.

Last Updated:

Nadchodzące szkolenia z technologii Reinforcement Learning

Szkolenie Reinforcement Learning, Reinforcement Learning boot camp, Szkolenia Zdalne Reinforcement Learning, szkolenie wieczorowe Reinforcement Learning, szkolenie weekendowe Reinforcement Learning, Kurs Reinforcement Learning,Kursy Reinforcement Learning, Trener Reinforcement Learning, instruktor Reinforcement Learning, kurs zdalny Reinforcement Learning, edukacja zdalna Reinforcement Learning, nauczanie wirtualne Reinforcement Learning, lekcje UML, nauka przez internet Reinforcement Learning, e-learning Reinforcement Learning, kurs online Reinforcement Learning, wykładowca Reinforcement Learning

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions