Szkolenia RDF

Szkolenia RDF

Praktyczne szkolenia na żywo z RDF (Resource Description Framework) prezentują w jaki sposób opisywać zasoby sieci Web z wykorzystaniem składni XML. Pozwala to na przedstawianie wiedzy zawartej w Internecie w sposób łatwo przetwarzany przez programy komputerowe.
Szkolenie z RDF jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Plany szkoleń z technologii RDF

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Semantic Web to wspólny ruch prowadzony przez World Wide Web Consortium (W3C), który promuje wspólne formaty danych w sieci WWW. Semantic Web zapewnia wspólne ramy, które umożliwiają udostępnianie i ponowne wykorzystywanie danych ponad granicami aplikacji, przedsiębiorstw i społeczności.

Last Updated:

Szkolenie RDF, RDF boot camp, Szkolenia Zdalne RDF, szkolenie wieczorowe RDF, szkolenie weekendowe RDF, Kurs RDF,Kursy RDF, Trener RDF, instruktor RDF, kurs zdalny RDF, edukacja zdalna RDF, nauczanie wirtualne RDF, lekcje UML, nauka przez internet RDF, e-learning RDF, kurs online RDF, wykładowca RDF

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions