Szkolenia Perl

Szkolenia Perl

Praktyczne szkolenia na żywo z Perl.

Perl to interpretowany język programowania, który służył początkowo jako narzędzie do monitorowania sieci. Perl dzięki swojej uniwersalności i dowolności stał się bardzo powszechnym narzędziem do analizy plików tekstowych i binarnych, modyfikowania i pobierania z nich danych, a następnie wyświetlania ich w formie raportów tekstowych.Skrypt tworzony jest w pliku tekstowym przy użyciu procedur, zmiennych i w kolejnych wersjach również obiektów. Kod napisany w Perlu w postaci skryptu uruchamiany jest poprzez dedykowany interpreter o nazwie perl, a operacje na skryptach mogą być wykonane bezpośrednio z wiersza poleceń. Perl jest uznawany za pragmatyczny język programowania, gdzie programista decyduje jak powinien wyglądać kod i jak rozwiązać dany problem - nie ma elementów predefiniowanych, wszystkie klasy, obiekty i dziedziczenie programista definiuje samodzielnie.

Szkolenie Perl jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Perl

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Kurs ten stanowi kompleksowe wprowadzenie do programowania Perl.
21 godzin
Ten kurs koncentruje się na manipulacji tekstem przy użyciu wyrażeń regularnych w PERL. Wykorzystane zostaną praktyczne aplikacje do manipulacji tekstem, takie jak przetwarzanie plików danych i plików kodu, takich jak C i Java. Kurs będzie zorientowany na projekt, w którym każdy dzień kończy się tworzeniem małego projektu, który analizuje pliki C, wyodrębnia dane z plików oddzielonych przecinkami, generuje pliki HTML i XML. Publiczność: Programista, deweloper, personel testujący, pracownicy działu zapewnienia jakości, którzy są zaangażowani w obsługę i generowanie skryptów do sterowania aplikacjami. Dostawa: Kurs będzie składał się w 50% z wykładów, w 30% z laboratoriów i w 20% z zajęć projektowych.

Last Updated:

Szkolenie Perl, Perl boot camp, Szkolenia Zdalne Perl, szkolenie wieczorowe Perl, szkolenie weekendowe Perl, Kurs Perl,Kursy Perl, Trener Perl, instruktor Perl, kurs zdalny Perl, edukacja zdalna Perl, nauczanie wirtualne Perl, lekcje UML, nauka przez internet Perl, e-learning Perl, kurs online Perl, wykładowca Perl

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions