Szkolenia OpenVINO

Szkolenia OpenVINO

Praktyczne szkolenia na żywo z OpenVINO. OpenVINO jest narzędziem, które zapewnia efektywne wdrażanie rozwiązań deep learning (głębokiego uczenia się) i systemów wizyjnych w różnych przeznaczeniach. Zestaw narzędzi OpenVINO został oparty o sieci CNN (Convolutional Neural Networks) i maksymalizuje wydajność. Szkolenie przedstawia optymalizację głębokiego uczenia się przy wykorzystaniu układu programowalnego FPGA (Field Programmable Gate Array) i OpenVino.

Szkolenie OpenVINO jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii OpenVINO

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
FPGA (Field Programmable Gate Array) to układ scalony, który można wykorzystać do przyspieszenia obliczeń głębokiego uczenia. OpenVINO to zestaw narzędzi typu open source do optymalizacji modeli głębokiego uczenia na sprzęcie firmy Intel. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą przyspieszyć aplikacje uczenia maszynowego w czasie rzeczywistym i wdrożyć je na dużą skalę. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zainstaluj zestaw narzędzi OpenVINO. Przyspiesz aplikację widzenia komputerowego za pomocą FPGA. Wykonywanie różnych warstw CNN na FPGA. Skalowanie aplikacji na wielu węzłach w klastrze Kubernetes.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie OpenVINO, OpenVINO boot camp, Szkolenia Zdalne OpenVINO, szkolenie wieczorowe OpenVINO, szkolenie weekendowe OpenVINO, Kurs OpenVINO,Kursy OpenVINO, Trener OpenVINO, instruktor OpenVINO, kurs zdalny OpenVINO, edukacja zdalna OpenVINO, nauczanie wirtualne OpenVINO, lekcje UML, nauka przez internet OpenVINO, e-learning OpenVINO, kurs online OpenVINO, wykładowca OpenVINO

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions