Szkolenia MODAF

Szkolenia MODAF

Praktyczne szkolenia na żywo z MODAF (Ministry of Defence Architecture Framework). MODAF to, stworzony przez Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii, standard architektury korporacyjnej dla zastosowań wojskowych. np. wsparcia planowania obronnego i zarządzania zmianami.
Szkolenie z MODAF jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii MODAF

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
35 godzin
Ten kurs zapewnia solidne zrozumienie wszystkich aspektów Nato Architecture Framework. Nie koncentruje się na konkretnym widoku lub funkcji, ale pozwala delegatom łatwo znaleźć więcej informacji w dokumentacji i łatwo je zrozumieć. Podczas kursu uczestnicy będą wykonywać proste ćwiczenia, odpowiadać na pytania itp. Sparx Enterprise Architect jest zwykle używany podczas kursu, ale zamiast niego można użyć innych narzędzi.
21 godzin
UPDM to inicjatywa Object Management Group (OMG) mająca na celu opracowanie standardu modelowania, który wspiera zarówno ramy architektury Departamentu Obrony USA (DoDAF), jak i ramy architektury Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii (MODAF). Standard modelowania nosi nazwę Unified Profile for DoDAF and MODAF (UPDM).
21 godzin
MODAF to uznana na całym świecie struktura architektury korporacyjnej opracowana przez MON w celu wspierania działań związanych z planowaniem obronnym i zarządzaniem zmianami. Osiąga to poprzez umożliwienie przechwytywania i prezentacji informacji w rygorystyczny, spójny i kompleksowy sposób, który pomaga zrozumieć złożone kwestie. Publiczność:
    Architekci korporacyjni, główni klienci widoków MODAF, którzy muszą zarówno poprawnie interpretować standardowe widoki MODAF, jak i określać i kontrolować zadania wymagane do tworzenia nowych widoków. Osoby zajmujące się modelowaniem architektonicznym, które potrzebują wskazówek dotyczących tworzenia i wymiany widoków MODAF (w tym na przykład: zasad tworzenia architektury, zasad spójności widoków i kryteriów wyboru narzędzi). Twórcy narzędzi i inżynierowie, którzy wdrażają repozytoria danych architektonicznych do przechowywania i manipulowania MODAF elementami danych architektury Trenerzy i edukatorzy, którzy potrzebują materiałów referencyjnych w celu odpowiedniego szkolenia i wspierania poprzednich typów MODAF użytkowników Użytkownicy MODAF, którzy chcą przyczynić się do rozwoju MODAF. Menedżerowie, którzy muszą zrozumieć, jakie widoki są wymagane, aby odpowiedzieć na ich konkretne pytania
21 godzin
Ten kurs jest realizowany w 2 modułach: Pierwszy moduł umożliwia studentom zapoznanie się z wykorzystaniem MODAF do wspierania akwizycji. Drugi moduł zawiera dogłębny opis widoków MODAF i sposobu ich wykorzystania w rozwoju architektury. Opisuje, w jaki sposób stosowany jest 6-etapowy proces i jak informacje zebrane od interesariuszy są interpretowane w ramach modelu MODAF i reprezentowane w widokach skoncentrowanych na użytkowniku.

Last Updated:

Szkolenie MODAF, MODAF boot camp, Szkolenia Zdalne MODAF, szkolenie wieczorowe MODAF, szkolenie weekendowe MODAF, Kurs MODAF,Kursy MODAF, Trener MODAF, instruktor MODAF, kurs zdalny MODAF, edukacja zdalna MODAF, nauczanie wirtualne MODAF, lekcje UML, nauka przez internet MODAF, e-learning MODAF, kurs online MODAF, wykładowca MODAF

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions