Szkolenia IBM MobileFirst

Szkolenia IBM MobileFirst

IBM MobileFirst (dawniej IBM WorkLight) to zestaw narzędzi klasy korporacyjnej, które ułatwiają tworzenie aplikacji mobilnych. Lokalne, prowadzone przez instruktorów praktyczne kursy szkoleniowe na żywo z platformy IBM MobileFirst przedstawiają za pośrednictwem interaktywnej praktyki, jak skonfigurować i używać platformy MobileFirst do opracowywania i zarządzania hybrydowymi aplikacjami mobilnymi opartymi na HTML5, JS i CSS.

Szkolenie z usługi IBM MobileFirst jest dostępne jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo". Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Polsce . Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop. NobleProg - Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii IBM MobileFirst

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
IBM MobileFirst Platform (wcześniej znana jako Worklight Foundation) to pakiet narzędzi i usług do tworzenia aplikacji mobilnych i tabletów dla przedsiębiorstw. Jego API po stronie klienta jest dostępne dla natywnego systemu iOS (Objective-C), natywnego systemu Android (Java), J2ME, natywnego systemu Windows Phone (C#) oraz JavaScript dla wieloplatformowych aplikacji hybrydowych LUB mobilno-webowych. Platforma MobileFirst jest dostępna lokalnie lub w chmurze. W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować i używać platformy MobileFirst do tworzenia i zarządzania hybrydowymi aplikacjami mobilnymi opartymi na HTML5, JS i CSS. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Instalacja i konfiguracja MobileFirst Twórz, testuj i wdrażaj wieloplatformowe hybrydowe aplikacje mobilne; Używaj mechanizmów bezpieczeństwa MobileFirst do zabezpieczania aplikacji. Aktualizuj aplikacje bezprzewodowo w organizacji, omijając potrzebę korzystania ze sklepów z aplikacjami. Administrowanie i monitorowanie aplikacji mobilnych.
Publiczność
    Deweloperzy
Format kursu
    Część wykładu, część dyskusji, ćwiczenia i ciężka praktyka praktyczna w środowisku live-lab.
Uwaga
    To szkolenie jest oparte na Mobile Foundation 8.0. Aby poprosić o inną wersję lub inne dostosowanie tego kursu, skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia.

Last Updated:

Szkolenie IBM MobileFirst, IBM MobileFirst boot camp, Szkolenia Zdalne IBM MobileFirst, szkolenie wieczorowe IBM MobileFirst, szkolenie weekendowe IBM MobileFirst, Kurs IBM MobileFirst,Kursy IBM MobileFirst, Trener IBM MobileFirst, instruktor IBM MobileFirst, kurs zdalny IBM MobileFirst, edukacja zdalna IBM MobileFirst, nauczanie wirtualne IBM MobileFirst, lekcje UML, nauka przez internet IBM MobileFirst, e-learning IBM MobileFirst, kurs online IBM MobileFirst, wykładowca IBM MobileFirst

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions