Szkolenia Google Sheets

Szkolenia Google Sheets

Praktyczne szkolenia na żywo z Google Sheets. Aplikacja pozwala na tworzenie i edytowanie arkuszy kalkulacyjnych. Kurs prezentuje wprowadzanie danych, ich formatowanie, formuły służące automatyzacji i tworzenie wykresów. Dzięki szkoleniu uczestnicy nauczą się jak operować na danych i przygotować je do wydruku.


Szkolenie Arkusze Google jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Google Sheets

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Arkusze Google to oparta na chmurze aplikacja arkusza kalkulacyjnego do formatowania i analizowania danych. Google Sheets to świetna alternatywa dla Excel, która zapewnia możliwości chmury i nie tylko. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla analityków danych, którzy chcą korzystać z Google Sheets do analizy danych. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Tworzenie arkuszy kalkulacyjnych za pomocą Google Sheets. Używaj formuł, które działają zarówno w Google Sheets, jak i w Excelu. Formatuj i analizuj dowolne dane. Twórz wizualizacje danych za pomocą wykresów i grafów.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Google Sheets, Google Sheets boot camp, Szkolenia Zdalne Google Sheets, szkolenie wieczorowe Google Sheets, szkolenie weekendowe Google Sheets, Kurs Google Sheets,Kursy Google Sheets, Trener Google Sheets, instruktor Google Sheets, kurs zdalny Google Sheets, edukacja zdalna Google Sheets, nauczanie wirtualne Google Sheets, lekcje UML, nauka przez internet Google Sheets, e-learning Google Sheets, kurs online Google Sheets, wykładowca Google Sheets

Kursy w promocyjnej cenie

No course discounts for now.

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions