Szkolenia Elasticsearch

Szkolenia Elasticsearch

Praktyczne szkolenia na żywo z Elasticsearch uczą optymalnego wykorzystania tego narzędzia służącego do wyszukiwania danych. Elasticsearch to rozproszona wyszukiwarka typu open source. Jest on powszechnie używany razem z Logstash ( Logstash do zbierania danych i analizy dzienników) oraz Kibana (platforma analityczna i wizualizacyjna) w celu utworzenia „stosu ELK”.
Szkolenie Elasticsearch jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Elasticsearch

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Elasticsearch jest open-source, dystrybuowany wyszukiwarka. Jest powszechnie używany wraz z Logstash (motory do gromadzenia danych i log-parsing) i Kibana (platforma analityczna i wizualizacyjna) do tworzenia "ELK stack". Ten instruktor prowadzony, trening na żywo jest skierowany do programistów, którzy chcą zbudować rozwiązania wyszukiwania i analizy za pomocą Elasticsearch. Szkolenie rozpoczyna się od dyskusji na temat Elasticsearch architektury, w tym jej dystrybuowanego modelu i API wyszukiwania. Następuje to wyjaśnienie funkcjonalności Elasticsearch's i jak najlepiej zintegrować go w istniejącą aplikację. Ćwiczenia ręczne stanowią ważną część szkolenia i dają uczestnikom możliwość wprowadzenia ich wiedzy do praktyki podczas otrzymywania informacji zwrotnych na temat ich realizacji i postępu. Format kursu
  Duży nacisk na praktyki na żywo. Większość koncepcji jest uczona poprzez próbki, ćwiczenia i praktyczne rozwój.
Opcje dostosowania kursu
  Aby poprosić o dostosowane szkolenie dla tego kursu, prosimy o kontakt, aby zorganizować.
21 godzin
Audiance Administratorzy lub programiści, którzy chcą wiedzieć, jak korzystać z Elasticsearch .
14 godzin
Publiczność Administratorzy lub programiści, którzy chcą wiedzieć, jak korzystać z Elasticsearch .
14 godzin
Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora jest przeznaczone dla administratorów systemu, którzy chcą skonfigurować stos ELK ( Elasticsearch , Logstash , Kibana ). Pamiętaj, że do uruchomienia tego kursu potrzebne są co najmniej 3 osoby. Szkolenie rozpoczyna się od dyskusji na temat architektury i funkcjonalności ELK, a następnie przechodzi do implementacji i praktyki w laboratorium na żywo. Ćwiczenia praktyczne stanowią ważną część szkolenia i dają uczestnikom szansę na wykorzystanie wiedzy podczas otrzymywania informacji zwrotnych na temat ich postępów.
  Format kursu
  • Duży nacisk na praktykę na żywo
  • Większość koncepcji uczy się poprzez ćwiczenia oraz praktyczne wdrażanie i wdrażanie
  14 godzin
  ten trening wprowadza Kibana do użytkowników Elasticsearch. Kibana jest open source analizy i wizualizacji platformy przeznaczone do pracy z Elasticsearch. Możesz użyć Kibana do wyszukiwania, przeglądania i interakcji z danymi przechowywanymi w indeksach Elasticsearch. Możesz łatwo przeprowadzać zaawansowaną analizę danych i wizualizować dane w różnych wykresach, tabelach i mapach. Kibana ułatwia zrozumienie dużych ilości danych. Jego prosty interfejs oparty na przeglądarce umożliwia szybkie tworzenie i udostępnianie dynamicznych pulpitów nawigacyjnych, które wyświetlają zmiany w zapytaniach Elasticsearch w czasie rzeczywistym.

  Last Updated:

  Nadchodzące szkolenia z technologii Elasticsearch

  Szkolenie Elasticsearch, Elasticsearch boot camp, Szkolenia Zdalne Elasticsearch, szkolenie wieczorowe Elasticsearch, szkolenie weekendowe Elasticsearch, Kurs Elasticsearch,Kursy Elasticsearch, Trener Elasticsearch, instruktor Elasticsearch, kurs zdalny Elasticsearch, edukacja zdalna Elasticsearch, nauczanie wirtualne Elasticsearch, lekcje UML, nauka przez internet Elasticsearch, e-learning Elasticsearch, kurs online Elasticsearch, wykładowca Elasticsearch

  Kursy w promocyjnej cenie

  Newsletter z promocjami

  Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
  Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
  W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

  Zaufali nam

  This site in other countries/regions