Szkolenia Autodesk Maya

Szkolenia Autodesk Maya

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe Autodesk Maya na żywo w trybie online lub stacjonarnym pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak tworzyć realistyczne animacje od podstaw za pomocą Autodesk Maya.

Szkolenie Autodesk Maya jest dostępne jako "szkolenie na żywo online" lub "szkolenie na miejscu". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

NobleProg - lokalny dostawca szkoleń

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Autodesk Maya

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
Autodesk Maya lub Maya to aplikacja do tworzenia grafiki komputerowej 3D. Maya pozwala użytkownikom tworzyć realistyczne animacje od podstaw. To prowadzone przez instruktora szkolenie na żywo (online lub na miejscu) jest przeznaczone dla projektantów stron internetowych, którzy chcą używać Maya do tworzenia animacji 3D. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Twórz realistyczne modele i tekstury w Maya. Animuj i renderuj projekty w celu uzyskania wysokiej jakości odtwarzania. Symuluj naturalne efekty, takie jak woda i dym.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Autodesk Maya, Autodesk Maya boot camp, Szkolenia Zdalne Autodesk Maya, szkolenie wieczorowe Autodesk Maya, szkolenie weekendowe Autodesk Maya, Kurs Autodesk Maya,Kursy Autodesk Maya, Trener Autodesk Maya, instruktor Autodesk Maya, kurs zdalny Autodesk Maya, edukacja zdalna Autodesk Maya, nauczanie wirtualne Autodesk Maya, lekcje UML, nauka przez internet Autodesk Maya, e-learning Autodesk Maya, kurs online Autodesk Maya, wykładowca Autodesk Maya

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions