Szkolenia ARCore

Szkolenia ARCore

Prowadzone przez instruktorów szkolenia ARCore na żywo w trybie online lub na miejscu pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak używać ARCore do tworzenia i ulepszania aplikacji rzeczywistości rozszerzonej, integrując wirtualną zawartość ze światem rzeczywistym.

Szkolenie ARCore jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie na miejscu na żywo". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

ARCore jest również znany jako Google ARCore lub Google Play Services for AR.

NobleProg - lokalny dostawca usług szkoleniowych

Machine Translated

Plany szkoleń z technologii ARCore

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
14 godzin
ARCore to Google’platforma programistyczna do tworzenia aplikacji rzeczywistości rozszerzonej na urządzenia mobilne. Oferuje ona śledzenie ruchu i czujniki środowiskowe, które przekształcają fizyczne światy w realistyczne wirtualne symulacje. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać ARCore do tworzenia i ulepszania aplikacji rzeczywistości rozszerzonej, integrując wirtualną zawartość ze światem rzeczywistym. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć tworzenie aplikacji ARCore. Zrozumienie wytycznych dotyczących projektowania UX w celu tworzenia realistycznych wirtualnych doświadczeń dla aplikacji mobilnych. Przeprowadzanie wciągających symulacji w celu przetestowania wydajności aplikacji AR. Ulepsz istniejące aplikacje mobilne poprzez optymalizację funkcji ARCore.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie ARCore, ARCore boot camp, Szkolenia Zdalne ARCore, szkolenie wieczorowe ARCore, szkolenie weekendowe ARCore, Kurs ARCore,Kursy ARCore, Trener ARCore, instruktor ARCore, kurs zdalny ARCore, edukacja zdalna ARCore, nauczanie wirtualne ARCore, lekcje UML, nauka przez internet ARCore, e-learning ARCore, kurs online ARCore, wykładowca ARCore

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions