Szkolenia Apigee X

Szkolenia Apigee X

Prowadzone przez instruktorów kursy szkoleniowe Apigee X na żywo w trybie online lub stacjonarnym pokazują poprzez interaktywne ćwiczenia praktyczne, jak używać Apigee X do projektowania, rozwijania i zarządzania interfejsami API w sposób wydajny i bezpieczny.

Szkolenie Apigee X jest dostępne jako "szkolenie online na żywo" lub "szkolenie stacjonarne na żywo". Szkolenie na żywo online (inaczej "zdalne szkolenie na żywo") odbywa się za pośrednictwem interaktywnego, zdalnego pulpitu. Szkolenie na żywo na miejscu może być prowadzone lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w korporacyjnych centrach szkoleniowych NobleProg w Polsce.

Apigee X jest również znany jako Google Cloud Apigee X.

NobleProg - lokalny dostawca usług szkoleniowych

Machine Translated

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Apigee X

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Google Cloud Apigee to platforma do zarządzania pełnym cyklem życia API (Application Programming Interface). Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą dowiedzieć się, jak tworzyć, testować, debugować i wdrażać interfejsy API na platformie Apigee API Platform. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Konfiguracja środowiska programistycznego zawierającego wszystkie zasoby niezbędne do rozpoczęcia tworzenia interfejsu API. Poznanie i wdrożenie narzędzi dostępnych w Apigee Edge. Tworzenie i wdrażanie interfejsu API w chmurze Google. Monitorowanie i debugowanie błędów API. Wykorzystaj rozwiązania analityczne i uczenia maszynowego Google Cloud, aby uczynić interfejsy API bardziej inteligentnymi.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.
14 godzin
Apigee X to platforma zarządzania API opracowana przez Google. Służy do projektowania, budowania, wdrażania i zarządzania interfejsami API. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla programistów, którzy chcą używać Apigee X do projektowania, rozwijania i zarządzania interfejsami API w sposób wydajny i bezpieczny. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
  Skonfiguruj niezbędne środowisko programistyczne, aby rozpocząć tworzenie rozwiązań API z Apigee X. Zrozumienie podstaw i najlepszych praktyk tworzenia, zabezpieczania i zarządzania cyklem życia interfejsów API. Dowiedz się, jak projektować, tworzyć i testować interfejsy API, a następnie wdrażać je na platformie Apigee X. Wdrażaj wielowarstwowe zabezpieczenia interfejsów API za pomocą zasad kluczy API i tokenów dostępu OAuth.
Format kursu
  Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
  Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Apigee X, Apigee X boot camp, Szkolenia Zdalne Apigee X, szkolenie wieczorowe Apigee X, szkolenie weekendowe Apigee X, Kurs Apigee X,Kursy Apigee X, Trener Apigee X, instruktor Apigee X, kurs zdalny Apigee X, edukacja zdalna Apigee X, nauczanie wirtualne Apigee X, lekcje UML, nauka przez internet Apigee X, e-learning Apigee X, kurs online Apigee X, wykładowca Apigee X

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions