Szkolenia OpenSpan w Chorzowie

Szkolenia OpenSpan w Chorzów

Local, instructor-led live OpenSpan training courses demonstrate through interactive discussion and hands-on practice how to use OpenSpan (now integrated into Pegasystems) to unify robotics and workforce analytics.

OpenSpan training is available as "onsite live training" or "remote live training". Onsite live OpenSpan trainings in w Chorzowie can be carried out locally on customer premises or in NobleProg corporate training centers. Remote live training is carried out by way of an interactive, remote desktop.

NobleProg -- Your Local Training Provider

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

OpenSpan Course Events - Chorzów

W tej chwili nie mamy jeszcze zaplanowanych terminów szkoleń dla tej lokalizacji.
Wybierz inną lokalizację lub Request a Date >>

Plany szkoleń z technologii OpenSpan w Chorzowie

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
28 godziny
Opis
W tym instruktażowym szkoleniu na żywo uczestnicy nauczą się korzystać z OpenSpan (obecnie zintegrowanego z Pegasystems) w celu ujednolicenia robotyki i analizy pracowników Pod koniec tego szkolenia uczestnicy będą mogli: Użyj OpenSpan, aby zautomatyzować aplikacje Windows Zautomatyzuj proces aplikacji internetowej Wdrażaj zautomatyzowane przepływy pracy Diagnozuj i debuguj procesy Użyj OpenSpan w połączeniu z oprogramowaniem analitycznym do analizy siły roboczej Pegasystems, aby usprawnić procesy obsługi klienta Publiczność Architekci oprogramowania Deweloperzy Konsultanci Format kursu Wykład częściowy, dyskusja częściowa, ćwiczenia i ciężka praktyka handson Uwaga Aby poprosić o indywidualne szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów .
Szkolenie OpenSpan w Chorzowie, szkolenie wieczorowe OpenSpan w Chorzowie, szkolenie weekendowe OpenSpan w Chorzowie, OpenSpan boot camp w Chorzowie, kurs zdalny OpenSpan w Chorzowie, nauka przez internet OpenSpan w Chorzowie, nauczanie wirtualne OpenSpan w Chorzowie, kurs online OpenSpan w Chorzowie, lekcje OpenSpan w Chorzowie, instruktor OpenSpan w Chorzowie, Kursy OpenSpan w Chorzowie, Kurs OpenSpan w Chorzowie, edukacja zdalna OpenSpan w Chorzowie, wykładowca OpenSpan w Chorzowie, Trener OpenSpan w Chorzowie

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!