Szkolenia Apache SystemML w Łodzi

Szkolenia Apache SystemML w Łódź

Lokalne, prowadzone na żywo kursy szkoleniowe Apache SystemML na żywo pokazują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia z podstawami i zaawansowanymi tematami Apache SystemML Trening Apache SystemML jest dostępny jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Łodzi lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Łodzi Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Łódź, al. Piłsudskiego 10/14
Szkolenia Apache SystemML w naszym centrum szkoleniowym NobleProg Łódź. Sala szkoleniowa zlokalizowana jest w Hotelu Boutique al. Piłsudskiego 10/14 w Łodzi Czytaj dalej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii SystemML w Łodzi

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
14 godziny
Opis
Apache SystemML to rozproszona i deklaratywna platforma uczenia maszynowego.

SystemML zapewnia deklaratywne uczenie maszynowe na dużą skalę (ML), które ma na celu elastyczną specyfikację algorytmów ML i automatyczne generowanie hybrydowych planów uruchomieniowych, począwszy od pojedynczych węzłów, obliczeń w pamięci, po obliczenia rozproszone na Apache Hadoop i Apache Spark .

Publiczność

Ten kurs jest odpowiedni dla badaczy, programistów i inżynierów Machine Learning , którzy chcą wykorzystywać SystemML jako platformę do uczenia maszynowego.
Szkolenie SystemML w Łodzi, szkolenie wieczorowe SystemML w Łodzi, szkolenie weekendowe SystemML w Łodzi, Apache SystemML boot camp w Łodzi, kurs zdalny SystemML w Łodzi, Trener Apache SystemML w Łodzi, nauczanie wirtualne SystemML w Łodzi, instruktor Apache SystemML w Łodzi, wykładowca SystemML w Łodzi, kurs online Apache SystemML w Łodzi, Kursy SystemML w Łodzi, nauka przez internet Apache SystemML w Łodzi, Kurs Apache SystemML w Łodzi, edukacja zdalna Apache SystemML w Łodzi, lekcje SystemML w Łodzi

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!