Szkolenia Apache SystemML w Bielsku-Białej

Szkolenia Apache SystemML w Bielsko-Biała

Lokalne, prowadzone na żywo kursy szkoleniowe Apache SystemML na żywo pokazują poprzez interaktywną dyskusję i praktyczne ćwiczenia z podstawami i zaawansowanymi tematami Apache SystemML Trening Apache SystemML jest dostępny jako "szkolenie na miejscu" lub "szkolenie na żywo" Szkolenie na żywo w siedzibie klienta może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Bielsku-Białej lub w centrach szkoleniowych korporacji NobleProg w Bielsku-Białej Zdalne szkolenie na żywo odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu NobleProg Twój lokalny dostawca szkoleń.

Machine Translated

Bielsko-Biała, Al. Armii Krajowej 220
Szkolenia Apache SystemML w naszym centrum szkoleniowym NobleProg Bielsko-Biała.

Sale szkoleniowe NobleProg w Bielsku - Białej mieszczą się w budynku ZIAD na parterze (Zakład Informatyki, Automatyki i Doskonalenia Zawodowego (przy ulicy Aleji Armii Krajowej 220 a. Budynki ZIAD zlokalizowane są u podnóża stoku Szyndzielni. Budynek posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych. Z dworca PKS należy skierować się na przystanek Warszawska Dworzec, w kierunku na północ (po tej samej stronie co dworzec PKS). Autobus nr 8 w kierunku Szyndzielnia jedzie około 22 minut (9...

Czytaj dalej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

SystemML Course Events - Bielsko-Biała

W tej chwili nie mamy jeszcze zaplanowanych terminów szkoleń dla tej lokalizacji.
Wybierz inną lokalizację lub Request a Date >>

Plany szkoleń z technologii SystemML w Bielsku-Białej

Title
Czas trwania
Opis
Title
Czas trwania
Opis
14 godziny
Opis
Apache SystemML to rozproszona i deklaratywna platforma uczenia maszynowego.

SystemML zapewnia deklaratywne uczenie maszynowe na dużą skalę (ML), które ma na celu elastyczną specyfikację algorytmów ML i automatyczne generowanie hybrydowych planów uruchomieniowych, począwszy od pojedynczych węzłów, obliczeń w pamięci, po obliczenia rozproszone na Apache Hadoop i Apache Spark .

Publiczność

Ten kurs jest odpowiedni dla badaczy, programistów i inżynierów Machine Learning , którzy chcą wykorzystywać SystemML jako platformę do uczenia maszynowego.
Szkolenie Apache SystemML w Bielsku-Białej, szkolenie wieczorowe SystemML w Bielsku-Białej, szkolenie weekendowe SystemML w Bielsku-Białej, SystemML boot camp w Bielsku-Białej, kurs zdalny Apache SystemML w Bielsku-Białej, edukacja zdalna SystemML w Bielsku-Białej, instruktor Apache SystemML w Bielsku-Białej, Kurs SystemML w Bielsku-Białej, lekcje Apache SystemML w Bielsku-Białej, kurs online Apache SystemML w Bielsku-Białej, Kursy SystemML w Bielsku-Białej, wykładowca Apache SystemML w Bielsku-Białej, nauczanie wirtualne Apache SystemML w Bielsku-Białej, Trener Apache SystemML w Bielsku-Białej, nauka przez internet Apache SystemML w Bielsku-Białej

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Poland!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Poland
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!