Szkolenia Android Nougat w Bydgoszczy

Szkolenia Android Nougat w Bydgoszcz

Praktyczne szkolenia na żywo z Android Nougat. Android Nougat to kolejny z systemów operacyjnych Android. Dzięki Android Nougat użytkownicy mogą tworzyć Android aplikacje z funkcjami, takimi jak wielozadaniowość, obsługa podzielonego ekranu i wiele innych.
Szkolenie Android Nougat jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Bydgoszczy lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Bydgoszczy. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Bydgoszcz, ul. Dworcowa 94

sale szkoleniowe NobleProg
ul. Dworcowa 94
85-010 Bydgoszcz Kujawsko-Pomorskie PL ,
Bydgoszcz, ul. Dworcowa 94
Szkolenia Android Nougat w naszym centrum szkoleniowym NobleProg Bydgoszcz. Sala szkoleniowa znajduje się przy ul. Dworcowej 94 w Bydgoszczy Więcej

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Android Nougat Szkolenia - Bydgoszcz

Plany szkoleń z technologii Android Nougat w Bydgoszczy

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
21 godzin
Opis
This instructor-led, live training in w Bydgoszczy (online or onsite) is aimed at android developers who wish to build, update, and manage a mobile Android application with Android Nougat.

By the end of this training, participants will be able to:

- Deploy a mobile Android application to the Google Play Store.
- Use object-oriented programming with Java on Android.
Szkolenie Android Nougat w Bydgoszczy, szkolenie wieczorowe Android Nougat w Bydgoszczy, szkolenie weekendowe Android Nougat w Bydgoszczy, Android Nougat boot camp w Bydgoszczy, kurs zdalny Android Nougat w Bydgoszczy, nauka przez internet Android Nougat w Bydgoszczy, kurs online Android Nougat w Bydgoszczy, lekcje Android Nougat w Bydgoszczy, nauczanie wirtualne Android Nougat w Bydgoszczy, instruktor Android Nougat w Bydgoszczy, Trener Android Nougat w Bydgoszczy, Kursy Android Nougat w Bydgoszczy, Kurs Android Nougat w Bydgoszczy, wykładowca Android Nougat w Bydgoszczy, edukacja zdalna Android Nougat w Bydgoszczy

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions