Szkolenia Yarn

Szkolenia Yarn

Praktyczne szkolenia na żywo z Yarn. Yarn pomaga zarządzać pakietami dla JavaScript przy użyciu istniejących już repozytoriów. Kurs pokrywa instalację, aktualizację, konfigurację i usuwanie pakietów. Narzędzie Yarn jest szybkie, bezpieczne i niezawodne w porównaniu do konkurenta NPM.


Szkolenie Yarn jest dostępne jako "szkolenie stacjonarne" lub "szkolenie online na żywo".
Szkolenie stacjonarne może odbywać się lokalnie w siedzibie klienta w Polsce lub w ośrodkach szkoleniowych NobleProg w Polsce. Zdalne szkolenie online odbywa się za pomocą interaktywnego, zdalnego pulpitu DaDesktop .

NobleProg -- Twój lokalny dostawca szkoleń.

Opinie uczestników

★★★★★
★★★★★

Plany szkoleń z technologii Yarn

Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
Nazwa kursu
Czas trwania
Opis
7 godzin
Yarn to menedżer pakietów dla JavaScript projektów. Korzystając z Yarn, użytkownicy mogą zarządzać zależnościami projektu i publikować pakiety JavaScript. Szkolenie na żywo prowadzone przez instruktora (na miejscu lub zdalnie) jest przeznaczone dla inżynierów oprogramowania, którzy chcą używać Yarn do zarządzania i publikowania pakietów JavaScript. Po zakończeniu tego szkolenia uczestnicy będą w stanie
    Zarządzaj, migruj i publikuj pakiety JavaScript. Opanuj interfejs API wiersza poleceń Yarn. Migracja pakietów NPM do Yarn.
Format kursu
    Interaktywny wykład i dyskusja. Dużo ćwiczeń i praktyki. Praktyczne wdrożenie w środowisku live-lab.
Opcje dostosowywania kursu
    Aby zamówić niestandardowe szkolenie dla tego kursu, skontaktuj się z nami.

Last Updated:

Szkolenie Yarn, Yarn boot camp, Szkolenia Zdalne Yarn, szkolenie wieczorowe Yarn, szkolenie weekendowe Yarn, Kurs Yarn,Kursy Yarn, Trener Yarn, instruktor Yarn, kurs zdalny Yarn, edukacja zdalna Yarn, nauczanie wirtualne Yarn, lekcje UML, nauka przez internet Yarn, e-learning Yarn, kurs online Yarn, wykładowca Yarn

Kursy w promocyjnej cenie

Newsletter z promocjami

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o aktualnych zniżkach na kursy otwarte.
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego Twój e-mail będzie wykorzystywany jedynie w celu wysyłki naszego newslettera, nie będzie udostępniony ani sprzedany osobom trzecim.
W dowolnej chwili możesz zmienić swoje preferencje co do otrzymywanego newslettera bądź całkowicie się z niego wypisać.

Zaufali nam

This site in other countries/regions